Newsroom 15.09.2022

Początek jesień to idealna pora na rozmnażanie pelargonii. Jeśli wykonamy to teraz, to nowe rośliny pojawią się u nas jeszcze przed zimą, a wiosną będę już rozwinięte i pięknie zakwitną. Ich rozmnażanie nie jest skomplikowanym procesem i można go przeprowadzić na kilka sposobów. Dowiedz się jak zrobić to prawidłowo, aby cieszyć się okazałymi kwiatami.

Czytaj artykuł 

Jeżeli planujesz uprawiać dynię w swoim ogrodzie, a nie wiesz, czy jest to dobry wybór, to trafiłeś idealnie. Podpowiemy ci, jak uprawiać to wyjątkowe warzywo. Dowiesz się, jak często nawozić dynię, kiedy to robić i jakie środki zastosować. Poznaj, czego nie lubi dynia, a także jakie ma właściwości zdrowotne. 

Czytaj artykuł 

Lista materiałów opałowych, którymi można ogrzewać gospodarstwa domowe, ewoluowała na przestrzeni ostatnich lat. Okazuje się jednak, że w tym sezonie, w związku z wysokimi cenami węgla oraz problemami z jego dostępnością, do użytku mogą zostać dopuszczone również te paliwa, które uprzednio wycofano.

Czytaj artykuł 

Kurz to zawsze niemile widziany gość, dlatego dobry odkurzacz, np. taki jak bezprzewodowy Samsung BESPOKE Jet™, stanowi must have wyposażenia każdego domu. Zapewnia on wygodną obsługę i maksymalną efektywność odkurzania, także w trudno dostępnych miejscach. Na jakie inne jego cechy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Czytaj artykuł 

Rdest ptasi, zwany potocznie świńską trawą, to lecznicza roślina o udokumentowanych właściwościach. Jego ziele już w starożytności słynęło między innymi z dobroczynnego wpływu na układ moczowy. Równocześnie rdest ptasi uchodzi za uciążliwy chwast ogrodowy. Jak go rozpoznać? I czy rzeczywiście trzeba go zwalczać? 

Czytaj artykuł 

Kurz to zmora każdego miłośnika porządku. Jest wszechobecny w każdym domu, szczególnie w miejscach trudno dostępnych i rzadko sprzątanych. Niestety kurzu nie da się całkowicie wyeliminować. Mamy jednak wpływ na to, aby gromadził się wolniej i w znacznie mniejszej ilości. Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów.    

Czytaj artykuł 

Opiekacz do kanapek jest bardzo pomocny w szybkim przygotowaniu pysznych śniadań lub kolacji. Niestety, jego częste używanie wiąże się z zapieczonymi resztkami chleba, przypalonym serem czy tłustymi plamami wawnątrz tostera, które trudno usunąć. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby na to, by wyczyścić opiekacz do kanapek bez skrobania i ryzyka podrapania go. Te triki są niezawodne!

Czytaj artykuł 

Przycinanie malin to jeden z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych związanych z uprawą tych owoców. Sprawdźcie, kiedy go wykonać i jak zrobić to prawidłowo.

Czytaj artykuł 

Pani Zofia urodziła pięcioro dzieci, najstarsze są już samodzielne. W domu do niedawna kobieta mieszkała z mężem Januszem, jedenastoletnim synkiem Kubą, zmagającym się z niepełnosprawnością i córką Anną, która po narodzinach chorego brata wróciła do rodzinnego domu, by pomóc mamie w opiece nad nim. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.