Powitaj wiosnę w swoim domu!

Data publikacji: 2011-02-01 15:30:00

Wiosna jest najbardziej wyczekiwaną porą roku. Po zimowym wegetowaniu powoli budzimy się do życia. Pierwsze promienie słońca sprawiają, że czujemy się szczęśliwsi, dłuższe dni sprzyjają wieczornym rozmowom na tarasie lub spacerom po parku. Wraz z wiosną mamy też  większą potrzebę upiększania swojego domu, ogrodu. Deccoria podpowie,  jak przeprowadzić udaną wiosenną metamorfozę.

Powitaj wiosnę w swoim domu!

Astronomiczna wiosna rozpoczyna się 21 marca wraz z równonocą wiosenną i trwa do przesilenia letniego, czyli 22 czerwca. W tym czasie często pojawia się pragnienie zmiany w swoim otoczeniu. Zabieramy się najczęściej za wiosenne porządki. Okazji ku temu, by odświeżyć swoje wnętrze jest mnóstwo. A to święta się zbliżają, a to wszyscy dookoła coś remontują, lub po prostu mamy potrzebę zmiany. 

Sprzątanie rozpoczynamy od wyrzucania zbędnych rzeczy, dokładnego czyszczenia dywanów i mebli, no i rzecz jasna, wyczyszczenia i wypolerowania okien. Ci szczęśliwcy, którzy mają swoje domy, zajmują się również ogródkiem, czy też ogrodem. Chcemy powitać wiosnę z poczuciem, że zrobiliśmy wszystko, aby ta pora roku nas uszczęśliwiała.

kliknij aby przeczytać cały artykuł

Podczas wiosennych porządków często przychodzą nam do głowy pomysły na zmiany w umeblowaniu, czy ogólnym wystroju mieszkania. Przeprowadzamy więc rewolucję domową, wciągamy w nią swoich najbliższych, a inspiracji szukamy w sklepach z artykułami budowlanymi, czasopismach poświęconych wnętrzarstwu, czy w serwisach internetowych, takich jak chociażby Deccoria.

By wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom, obejrzeliśmy galerie użytkowników Deccorii w poszukiwaniu wiosennych inspiracji. Na ich podstawie powstał artykuł o „Wiosennych metamorfozach”, z którego dowiecie się jakie drobiazgi, meble i kolory są najmodniejsze w tym sezonie, co zrobić, by odświeżyć mieszkanie i nadać mu nieco romantycznego nastroju. »

kliknij aby przeczytać cały artykuł

„Wiosenne promienie słońca” dotyczą dekoracji okien. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważną rolę w naszym życiu pełni światło, które jest w stanie „wyleczyć” niejedną depresję. Pięknie przyozdobione okno sprawi, że poczujemy się szczęśliwsi i będziemy zauroczeni własnym mieszkaniem »

kliknij aby przeczytać cały artykuł

Zachwyceni dekoracjami z wiosennych kwiatów użytkowniczki Deccorii – Marcelli2, postanowiliśmy przybliżyć wam jej cudowne kompozycje. A nuż staną się inspiracją do ozdobienia swojego mieszkania? Zapewniamy, że kwiatowe kompozycje, bukiety i wianuszki dodadzą uroku i romantyczności każdemu wnętrzu. Każdy, kto odwiedzi wasz dom będzie oczarowany nietypowymi dekoracjami.

Wiosna sprzyja inwencji twórczej i to być może jedyny okres w ciągu roku, w którym większość z nas chce zmienić coś w swoim otoczeniu, chce je upiększyć. Nie zmarnujmy tej chwili. Z Deccorią na pewno uda się ożywić własny dom i wprowadzić do niego trochę świeżości. A jeśli chciałabyś podzielić się z nami swoimi pomysłami na wiosenną rewolucję, zapraszamy do dyskusji!
 

Deccoria.pl

Suma punktów: 5
Tagi: wiosna

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy