Artykuły

Moda na styl skandynawski nie przemija. Tak we wnętrzach, jak i w ogrodach coraz częściej stawiamy na charakterystyczny minimalizm, naturalne dodatki oraz delikatne, pastelowe odcienie. Zgodnie z zasadami tego stylu dom i jego otoczenie powinny emanować spokojem i nastrajać do wyciszenia. Osiągnąć taki efekt wcale nie jest trudno!

Czytaj artykuł 

W naszym klimacie niewiele ponad jedna czwarta roku to dni słoneczne. Mimo dostatecznej ilości okien często mamy problem z dostarczeniem odpowiedniej ilości światła. Niejednokrotnie sami sprawiamy, że nasze pomieszczenie wydaje się ciemniejsze, niż mogłoby być. Poniżej kilka trików, aby tego unikać.

Czytaj artykuł 

Łazienka o poranku jest chyba najbardziej obleganym i zatłoczonym pomieszczeniem w całym domu – zwłaszcza, jeżeli mamy małe dzieci! A ponieważ w pośpiechu i ogólnym rozgardiaszu łatwo o chwilę nieuwagi, warto zaopatrzyć się w akcesoria, dzięki którym będziemy spokojniejsi o nasze pociechy.

Czytaj artykuł 

Rynek kilkuset tysięcy młodych, europejskich projektantów wart jest około 26 mld dolarów. Mimo, że w tej chwili zaledwie co dziesiąty młody twórca zarabia na swoich autorskich produktach ponad 50 tys. euro rocznie, to liczba młodych marek wciąż sukcesywnie rośnie – wynika z najnowszego raportu „Young European Designers”, przygotowanego przez MyBaze.com.

Czytaj artykuł 

Świat dzieli się na tych, którzy kochają gołębie i tych, którzy ich nienawidzą. Kiedyś ptaki te symbolizowały miłość, doceniano ich inteligencję i zdolności nawigacyjne. Dziś są uciążliwym problemem. Roznoszą choroby i wypierają inne gatunki ptaków (np. wróble). Niestety, gołębie kojarzymy głównie z ich odchodami, które niszczą elewacje i dachy. Co zrobić, by nie zbliżały się do naszych balkonów i parapetów?

Czytaj artykuł 

Malownicze skarpy, pokryte kolorową roślinnością to ozdoba każdego domu. Możemy cieszyć się ich widokiem i to niekoniecznie mieszkając na zboczu.

Czytaj artykuł 

BXBstudio Bogusław Barnaś w Szwajcarskiej Jurze realizuje projekt w międzynarodowym prestiżowym zespole architektów. Projekt został oficjalnie zaprezentowany w poniedziałek i już pojawił się w szwajcarskich mediach takich jak Le Matin, Le Quotidien, Le Temps, stacji RFJ, PTC, Le Journal, Canal Alpha.

Czytaj artykuł 

Dzięki półeczce ze słoikami szybko zaprowadzisz porządek w łazience, kuchni czy gabinecie. Wystarczy deska, kilka słoików, opaski zaciskowe i trochę czasu. To wcale nie jest skomplikowane!

Czytaj artykuł 

Uprawa ogórka jest zadaniem bardzo łatwym pod warunkiem, że spełnimy wymagania tego warzywa. Poniżej przeczytacie, w jakich warunkach powinniśmy je uprawiać, aby móc cieszyć się obfitym plonem.

Czytaj artykuł 

Dziś zdradzę wam pewien sekret - kocham trawy ozdobne , a moja miłość do tych roślin ma swoje odzwierciedlenie w tym, że namiętnie stosuję je w różnych projektach i realizacjach, które mam okazję wykonywać. Wciąż poszukując nowych i coraz ciekawszych ich zastosowań.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.