Domy gwiazd

Domy sław: Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Sławy od zawsze wzbudzały swego rodzaju podziw i ciekawość. Wielu z nas chciałoby wejść w ich buty i wieść gwiazdorskie życie, bez wyrzeczeń, pełne blichtru i luksusu. Nie jest to takie nieosiągalne, jak mogłoby się wydawać. Celebryci chętnie pokazują, jak wyglądają ich mieszkania, dzięki czemu możemy czerpać z ich pomysłów i urządzać swoje domy w podobny sposób. Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie Doroty Szelągowskiej.

REKLAMA

Dorota Szelągowska dała się poznać jako niezwykła osobowość telewizyjna. Chociaż już u początków swojej kariery pracowała jako dziennikarka w programach rozrywkowych i śniadaniowych, prawdziwą popularność przyniosła jej inna działalność zawodowa: odmienianie polskich mieszkań i wskazywanie wnętrzarskich trendów, za którymi warto podążać.

Wielu z nas zapewne zastanawiało się, jak żyje naczelna architektka, z której pomocą — pośrednią lub też nie — zmieniał się wystrój wielu polskich domów. Celebrytka pochwaliła się swoimi czteroma kątami w mediach społecznościowych, dając tym samym wszystkim zaciekawionym okazję, by przyjrzeć się i być może nawet troszkę zgapić, niektóre rozwiązania aranżacyjne.

Dorota Szelągowska wraz z partnerem, synem i kilkumiesięczną córeczką mieszka na Warmii. Jak przyznała kiedyś na łamach mediów, dom, w którym rodzina zamieszkała, przed renowacją, był obrazem nędzy i rozpaczy. Trzeba przyznać, że starania włożone w jego odnowienie i wyremontowanie nie poszły na marne! Z zewnątrz budynek prezentuje się bardzo ładnie i aż zaprasza, by zajrzeć do środka.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Domy sław: Jak mieszka Dorota Szelągowska?"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.