Konkursy

KONKURS: Mój sposób na domowy relaks - wyniki

Ponieważ jesień już na dobre zawitała za naszymi oknami, na pewno wielu z was spędza teraz wieczór np. przy gorącym kubku herbaty z ulubioną lekturą w ręce. Pokażcie nam, jakie są wasze sprawdzone sposoby na domowy relaks, a my nagrodzimy te najciekawsze!
KONKURS: Mój sposób na domowy relaks - wyniki
REKLAMA

1. W okresie od 04.10.2016 - 14.10.2016 zamieść w serwisie Deccoria.pl galerię ukazującą "Mój sposób na domowy relaks". Pamiętaj, że zdjęcia powinny być twojego autorstwa.
 
Zdjęcia służące jako inspiracje, niestety nie będą brały udziału w konkursie.
 
2. Galerię ze zdjęciami nazwij "Mój sposób na domowy relaks" oraz umieść ją w kategorii: Inne.
 
3. W opisie galerii, przedstaw swój sposób na idealny relaks domowy (uwaga - ograniczenie do 1000 znaków).

Konkurs trwa od 04.10.2016 do 14.10.2016

Przygotowaliśmy dla was sympatyczne nagrody. Ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy CZTERY najciekawsze. Autorzy tych opisów otrzymają książki "Aromaterapia” Anna Huete. Dodatkowo, wyróżnione prace otrzymają zestawy kosmetyków do pielegnacji skóry.

Więcej o książce przeczytasz TUTAJ.

Jak to zwykle bywa, wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie Deccoria.pl otrzymują upominki :)

Nagrody ksiązkowe otrzymują:

Autor: olkkatarzyna

Mój przepis na domowy relaks składa się z zaledwie pięciu składników. Gwarantuję, że jest niezawodny i każdy może spróbować. Składniki: - Przyjaciółka - RAZ - wyciskacz łez w postaci filmu na DVD (pożądana komedia romantyczna) - DWA - karton miękkich chusteczek higienicznych do ocierania łez, wylewanych podczas projekcji - TRZY - zamiast szpilek i sukienek, w których męczymy się na co dzień, wygodne dresy plus cieplutkie skarpety – CZTERY - PIĄTY, kluczowy składnik, który sprawi, że relaks dopełni się i zwieńczy sukcesem, jednocześnie stając się idealnym, to gorzkie, gorące kakao z mięciutkimi, słodkimi piankami. Wszystkie składniki starannie dozujemy i mieszamy, sprawiając, że przenikają się wzajemnie. Od poczucia porozumienia i ploteczek z Psiapsiółką, po skrajne emocje wywołane filmem, aż po głęboki smak napoju, który nada wszystkiemu nutę fantazji i przyjemnego poczucia celebracji tego, co w życiu jest ważne -BYCIA RAZEM. Smacznego!

Autor: 77aga

Za oknem deszczowo i zimno więc czas na chwilę relaksu. Mój sposób na domowy relaks to: śniadanie do łóżka...

Autor: daryetta

Kiedy za oknem wieje chłodem i coraz szybciej zapada zmrok, warto umilić sobie takie dni relaksującą kąpielą. To mój sprawdzony sposób na domowy relaks. Wystarczy wanna pełna piany z ulubionym olejkiem zapachowym do kąpieli. Ja zaserwowałam sobie ostatnio kąpiel różaną z dodatkiem płatków róż z ogródka. Nie dość, że w całej łazience roznosił się zapach olejku różanego to płatki dopełniły swoim pięknem tę chwilę. Do tego blask świec dodał nieco tajemniczości. Cicha muzyka stworzyła aurę spokoju i odprężenia. Lampka wina bądź szampana dodatkowo pieści zmysły w takiej chwili. Polecam każdemu:)

Autor: janina48

MyŚlę,że w moim sposobie na odreagowanie codziennych stresów...nie ma nic oryginalnego. WiększoŚć z nas,czuje się dobrze w domowym zaciszu. Mam takie swoje miejsce z ulubionym fotelem,kapeluszami na Ścianie,pudełkami pełnymi starych fotografii,półką z książkami,które wybieram w zależnoŚci od nastroju...Cóż więcej trzeba? Filiżanka kawy,aromat konwalii rozchodzący się w pokoju od zapalonej Świeczki i...pies -przyjaciel do pogłaskania.
Jeszcze ciepła,czerwona chusta z frędzelkami,cicha muzyka sącząca się z radia i lampka wina... Relaks... A na dworze...jesień.

Prace wyróżnione, które otrzymują zestawy kosmetyków to:

Autor: Tyska98

Jesienne wieczory uwielbiam spędzać w domu. Najlepiej pod ciepłym kocykiem i z gorącą herbatą wg. przepisu mojej babci. Do tego ulubiona książka i mały pomocnik, który zawsze musi mi towarzyszyć w relaksie. Urocze i uspakajające mruczenie kici pozwala mi na odprężenie się po ciężkim dniu pracy, a co dopiero drapanie jej po brzuszku... Tyle radości dla niej i dla mnie! Przy okazji łączę miłe z pożytecznym. Uwielbiam historię, każda moja kolejna lektura jest niczym wisieńka na torcie. Uwielbiam zapisywać ciekawostki na jakiejkolwiek karteczce, która wpadnie mi pod rękę, a następnie dzielić się nimi z moimi przyjaciółmi.

Autor: Figami

Dobry film, pyszna kawa, druty i włóczka to moi niezastąpieni przyjaciele podczas długich jesiennych wieczorów w domu. Dobry film, pyszna kawa, druty i włóczka to moi niezastąpieni przyjaciele podczas długich jesiennych wieczorów w domu.

Autor: dziadova

Kto powiedział, że ,,górnolotne" hobby, jakim jest nauka, nie może iść w parze z odmóżdżającym moczeniem się w pachnącej wodzie i wcieraniem w siebie upiększających mikstur? Na pewno nie chemik. Robię kosmetyki dla całej rodziny i bardzo to lubię, chociaż w sezonie jesienno-zimowym kręcę ich znacznie więcej na własne potrzeby.
To moje domowe stanowisko do intensywnego myślenia i równie intensywnego mieszania oraz miejsce, w którym w najbardziej zimny i bury dzień mogę się wygrzać i rozmarzyć.

Ps. mozaika na biurku i ścianie jest cięta ręcznie z dużych płytek. Podczas układania i kładzenia fugi padło wiele niecenzuralnych słów, za to dzięki tej mieszance kolorów, w łazience cały rok jest lato.

Autor: edik_ii

Kto powiedział że relax to świeczki, lampka wina, dobra książka czy film.... To dopiero jest relax :)

Wszystkim serdecznie gratuluję, dziekuję za udział w konkursie i zapraszam do kolejny :)

Barbara Machalska - Cyran Deccoria.pl


Regulamin konkursu "Mój sposób na relaks w domu"
I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu "Mój sposób na domowy relaks" (dalej: "Konkurs") jest  GRUPA INTERIA.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej: INTERIA.PL sp. z o.o.) z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9A, 31 -946 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000416593, (dalej "Organizator).
2.Konkurs trwa od godziny 00:00:01 dnia 04.10.2016 do godziny 23:59:59 dnia 14.10.2016 r.
3. Informacje na temat Konkursu dostępne są na stronie internetowej: http://deccoria.pl/warto-zobaczyc
4. Konkurs dostępny jest na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
5. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie osób, które nadeślą opisy sposobów na relaks domowy
II. Uczestnicy Konkursu
1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników oraz współpracowników Organizatora oraz członków ich rodzin.
2. W Konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie biorą udział w Konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, którzy odbierają nagrody w ich imieniu.
3. Wysyłając maila zgodnie z przedmiotem niniejszego konkursu Uczestnicy wyrażają zgodę na zasady Konkursu i akceptują niniejszy Regulamin.
4. Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora Konkursu oraz na stronie internetowej http://deccoria.pl/warto-zobaczyc
III. Zasady Konkursu
1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
a) Zalogowanie się w serwisie DECCORIA lub dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie http://deccoria.pl/rejestracja/,
b) Zamieszczenie w serwisie galerii ukazującej sposób na domowy relaks, nazwanie galerii ze zdjęciami "Mój sposób na domowy relaks" oraz w opisie galerii wstawienie odpowiedzi na pytanie: jaki jest twój sposób na domowy relaks.
2. Każdy uczestnik Konkursu może wziąć udział w Konkursie tylko raz.
IV. Wybór Zwycięzców.
1.Wyłonienie zwycięzców Konkursu będzie miało miejsce w siedzibie Organizatora Konkursu nie później niż 14 dni po zakończeniu Konkursu.
2. Zwycięzcami Konkursu zostaną 4(słownie: cztery) osoby, które opisały swój sposób na domowy relaks, a umieszczone przez nich opisy zostaną uznane za najciekawsze przez Komisję Konkursową.
3. Wyłaniając zwycięzców Komisja Konkursowa kierować się będzie w szczególności pomysłowością Uczestników.
V. Nagrody
1. Fundatorem nagród jest Deccoria.pl.
2. Nagrodami w Konkursie są 4 (słownie: cztery)książki "Aromaterapia".
3. O przyznaniu nagród zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni e-mailem wysłanym na adres podany przez nich w formularzu rejestracyjnym. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z osobą nagrodzoną w Konkursie, nieodebrania przez nią nagrody lub w przypadku nie spełnienia wymogów podanych w rozdz. II pkt. 1, 2, rozdz. III pkt. 1,2, Komisja Konkursowa dokona dodatkowego wyboru, a nagroda przekazana zostanie osobie, wyłonionej przez Komisję Konkursową w dodatkowym wyborze.
4. Nagrody nie podlegają zamianie na inną nagrodę lub na jej równowartość pieniężną.
5.Każdy zwycięzca jest uprawniony do otrzymania tylko jednego zestawu nagród, o którym mowa w ust. 2 powyżej.
6. Zwycięzca nie może przenieść praw do przyznanej mu nagrody na osoby trzecie.
7. Zwycięzca ma prawo zrzec się prawa do przyznanej mu nagrody składając Organizatorowi, stosowne oświadczenie na piśmie.
8. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Organizatora Pocztą Polską lub pocztą kurierską na adres w Polsce wskazany w formularzu rejestracyjnym Konkursu. Zwycięzca jest zobowiązany podpisać dokumenty stwierdzające odbiór nagród.
9. W wypadku, gdy zwycięzcą zostanie osoba niepełnoletnia, nagroda wydana zostanie do rąk rodziców lub opiekunów.
10. Zwycięzca traci prawo do nagrody, bez jakichkolwiek roszczeń lub żądań wobec Organizatora, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady fizyczne przyznanych nagród. Wszelkie roszczenia z tytułu wskazanych wad należy kierować do ich producentów.
VI. Dane osobowe
1. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego konkursu jest Organizator.
2. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych uczestnika jedynie w celu realizacji Konkursu, w szczególności w celu przekazania nagród zwycięzcom konkursu.
3. Uczestnicy wysyłając zgłoszenie oraz podając swoje dane osobowe, mogą wyrazić zgodę na ich dalsze przetwarzanie przez Organizatora jako Administratora Danych Osobowych w celach promocyjno-marketingowych związanych z prowadzoną przez Organizatora działalnością, a także, na otrzymywanie na podany przez siebie adres e-mail informacji handlowych przesyłanych przez Organizatora zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.
4. Uczestnicy wyrażają zgodę na zamieszczenie ich imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania w portalu www.interia.pl w przypadku, gdy zostaną oni zwycięzcami Konkursu. Zamieszczenie tych danych na stronie portalu www.interia.pl nastąpi w ciągu pięciu dni od dnia wyboru zwycięzców.
5. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: INTERIA.PL Sp. z o.o. os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków
6. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację.
8. Po zakończeniu Konkursu wszelkie dane Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie zostaną poddane anonimizacji, z zastrzeżeniem pkt. 3 powyżej..
VII. Reklamacje
1. Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu z Regulaminem, służy każdemu Uczestnikowi Konkursu w ciągu 7 dni od daty wyłonienia jego zwycięzców.
2. Reklamacja dopuszczalna jest w formie pisemnej zastrzeżonej pod rygorem nieważności skierowanej na adres do korespondencji Organizatora. - GRUPA INTERIA.PL. os. Teatralne 9a, 31-946 Kraków. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Organizatora w ciągu 14 dni od otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą, na adres podany przez uczestnika, składającego reklamację.
VIII. Postanowienia końcowe
1. Uczestnicy niniejszego Konkursu zobowiązani są do przestrzegania poniższych zasad:
a) stosowania się do ogólnie pojmowanych zasad fair play w grach i konkursach
b) niewykorzystywania uczestnictwa w konkursie do celów nieprzewidzianych przez Organizatora, w tym do celów komercyjnych i politycznych, sprzecznych z prawem oraz dobrymi obyczajami.
2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w Regulaminie nie mogą naruszać praw nabytych przez uczestników.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (2)

daryetta

Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom!! :)

krynia9

Gratuluję wszystkim :)

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "KONKURS: Mój sposób na domowy relaks - wyniki"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.