Konkursy

Konkursy

Jesień powoli wkrada się do naszych domów i ogrodów. Dlatego to świetny czas na wymianę letnich dekoracji. Pokaż nam, jak wraz z nową porą roku zmienia się twój dom i wygraj cenne nagrody ufundowane przez firmę Philips. 

Czytaj artykuł 
Konkursy

Pokaż swoje ulubione miejsce do czytania i wygraj jedną z trzech książek.

Czytaj artykuł 
Konkursy

Okno jest niezwykle istotnym elementem w każdym wnętrzu, dlatego warto poświęcić odrobinę uwagi jego aranżacji.  Zwłaszcza w okresie wiosenno - wielkanocnym potrafi zmienić się nie do poznania. Wymieniamy firanki i zasłony, a kwiaty często przesadzamy do nowych doniczek. 

Czytaj artykuł 
Konkursy

Życie staje się lepsze w sąsiedztwie roślin – przekonuje Jørn Viumdal, badacz wpływu natury na człowieka. W myśl metody SKOGLUFT każdy może mieć piękne i zdrowe mieszkanie, w którym zieleń zostaje idealnie zaaranżowana, tak aby wzmocnić nasz układ odpornościowy, zmniejszyć zmęczenie i stres. Niezwykła książka poświęcona tej metodzie może należeć właśnie do ciebie!

Czytaj artykuł 
Konkursy

Czy wiosna na dobre zagościła w waszych domach i ogrodach? Na trawnikach pojawia się coraz więcej kwiatów, drzewa zielenieją, a balkony w miastach niebawem zaczną mienić się różnobarwnymi kolorami. To doskonały moment, aby ogłosić konkurs!

Czytaj artykuł 
Konkursy

Ozdoby bożonarodzeniowe w domu pomagają nam wprowadzić się w świąteczny nastrój. To, jak udekorujemy dom, zależy wyłącznie od naszej pomysłowości!

Czytaj artykuł 
Konkursy

Zrób zdjęcie, na którym zaprezentujesz, jak nowe chusteczki Velvet w pudełku mogą być świetnym dopełnieniem wystroju dowolnego pokoju, kuchni czy łazienki i wygraj atrakcyjne nagrody!

Czytaj artykuł 
Konkursy

Czy masz marzenie o metamorfozie swojego wnętrza lub ogrodu? Jeżeli tak, opisz je dokładnie i wygraj bon do sklepu home&you!

Czytaj artykuł 
Konkursy

Opisz swój wymarzony prezent, który chciałbyś znaleźć w tym roku pod choinką!

Czytaj artykuł 
Konkursy

Niebawem jesień na dobre zagości w naszych ogrodach i na tarasach. Ta przepiękna pora roku maluje naturę paletą barw. To doskonały moment aby ogłosić konkurs!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.