Newsroom 02.08.2019

Izolacja to bardzo ważne zagadnienie, gdy mowa o wykańczaniu lub wprowadzaniu poprawek do domu i mieszkania. Izolować można się nie tylko przed zimnem, ale także wilgocią, hałasem czy przenikaniem pyłów i zapachów. Stosowanie uszczelek w drzwiach jest jednym ze sposobów na skuteczną izolację.

Czytaj artykuł 

Hygge, czyli duńska filozofia celebrowania chwil i drobnych przyjemności powoli ustępuje miejsca swemu konkurentowi. Szwedzka koncepcja lagom to nowy trend w aranżacjach wnętrzarskich, który zdobywa coraz większą popularność. Czym lagom różni się od hygge i jak zaaranżować dom zgodnie ze skandynawską filozofią złotego środka?

Czytaj artykuł 

Jeżówka purpurowa to bylina z rodziny astrowatych. Okres jej kwitnienia przypada na pełnię lata. Świetnie prezentuje się w ogrodach rustykalnych i nadaje się do ozdobnych bukietów. Dlaczego jeszcze warto uprawiać echinaceę?

Czytaj artykuł 

Ze względu na kryzys klimatyczny energooszczędność przestała być modą, a stała się koniecznością. Popularne na Zachodzie już od kilkunastu lat domy pasywne coraz śmielej pojawiają się również w Polsce. Na czym polega budownictwo pasywne? Co trzeba wiedzieć o domach pasywnych i czym różnią się od energooszczędnych?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.