Newsroom 31.03.2022

Acer japonicum – klon japoński z rodziny mydleńcowatych wyróżnia się pięknym pokrojem i mocno powycinanymi liśćmi, które jesienią przybierają kolor czerwony, żółty i pomarańczowy.

Czytaj artykuł 

Mogłoby się wydawać, że mikroorganizmy to szkodniki, które pustoszą uprawy i zbiory. Kojarzą się z czymś złym. Jednak okazuje się, że mogą one być bardzo pożyteczne i sprawdzą się w niejednym ogrodzie. Warto poznać podstawowe zasady opryskiwania mikroorganizmami.

Czytaj artykuł 

Wiercenie, malowanie, wybór rozwiązań technologicznych i stylistycznych… Remont w mieszkaniu to bardzo stresujący okres, w którym łatwo o pomyłki. Jednym z problemów, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć, jest odpowiednie rozplanowanego całego procesu. Jak zaplanować remont mieszkania, żeby nie zwariować? 

Czytaj artykuł 

Układanie paneli podłogowych to niezwykle ważny etap każdego remontu. Chociaż ich ułożenie zajmuje zaledwie kilka-kilkanaście godzin, to efekty będziesz oglądać przez wiele lat. Warto wiedzieć, jak kłaść panele krok po kroku, aby uniknąć wpadek i móc cieszyć się idealną podłogą!  

Czytaj artykuł 

Pachira wodna to wyjątkowa roślina doniczkowa o gęstych parasolowatych liściach i efektownym pniu przypominającym spleciony warkocz. Wyjaśniamy, jak uprawiać pachirę w domu, co zrobić, gdy gubi liście i dlaczego nie kwitnie.

Czytaj artykuł 

Pomidory koktajlowe zawsze cieszyły się dużą popularnością ze względu na walory kulinarne. Uprawa tych roślin nie jest skomplikowana. Nadają się do gruntu, na balkon czy na taras. Natomiast odmiany miniaturowe doskonale sprawdzą się nawet w zwykłej doniczce. 

Czytaj artykuł 

W 257. odcinku Naszego Nowego Domu Katarzyna Dowbor odwiedziła Marki – 30-tysięczne miasto znajdujące się w województwie mazowieckim. Poznała tam Panią Katarzynę i jej dzieci: córkę Marię i syna Sebastiana.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.