Artykuły

Już po raz czwarty eksperci i pasjonaci architektury wnętrz z kraju i za granicy zastanawiają się nad złożonością przestrzeni, w której żyjemy i w której realizujemy swoje scenariusze życiowe. Do udziału IV Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz, zaproszono wybitnych architektów z całej Europy. Biennale to impreza cykliczna organizowana przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Rektora ASP w Krakowie.

Czytaj artykuł 

Edukacja nie musi być przykrym obowiązkiem. Od najmłodszych lat powinniśmy oswajać dziecko z książką i przyzwyczajać do samodzielnej pracy. Miejsce, w którym następuje pierwszy kontakt z książką, powinno w sposób interesujący zachęcać do czytania. Z Zachodu przybywa do nas moda na tworzenie tzw. reading corners, czyli kącików czytelniczych.

Czytaj artykuł 

Pies kocha swojego właściciela bezwarunkowo, na dobre i złe. Gdy wraca do domu, na swój sposób wita go już od drzwi. Tę wierność i oddanie naszego czworonożnego przyjaciela warto docenić, aranżując wnętrze domu z myślą o jego potrzebach, a także obopólnej wygodzie.

Czytaj artykuł 

Zamiast narzekać na niesprzyjającą aurę i gorączkowo odliczać dni do wiosny, zacznij już dziś stopniowo wprowadzać do swojego domu lekką, rześką, słoneczną atmosferę. Nie musisz inwestować majątku w rearanżację mieszkania i czasochłonne remonty. Wystarczy, że sięgniesz po sprawdzone, tradycyjne pomysły, a nadejściem wiosny będziesz mogła cieszyć się znacznie wcześniej! Oto garść pomysłów, dzięki którym odświeżysz znużone zimą wnętrza.

Czytaj artykuł 

Sezon kwitnienia uznajemy za rozpoczęty! Najwyższy czas pokonać jesienno-zimową depresję i zacząć przygotowania balkonu na chwile relaksu, wizyty gości i naszych czworonożnych pupili. Przedstawiamy listę rzadko spotykanych roślin balkonowych, które kwitną na wiosnę!

Czytaj artykuł 

Wiosna za pasem, najwyższy czas wygospodarować przestrzeń dla ciężkiej, zimowej garderoby. Jak bezpiecznie przechowywać odzież, gdzie znaleźć w domu dodatkową przestrzeń i w jaki sposób wcześniej zadbać o zimowe ubrania, by w dobrej formie przetrwały do następnej zimy? Oto garść praktycznych i sprawdzonych wskazówek.

Czytaj artykuł 

Polska to trzeci kraj w Europie pod względem ilości wypijanych herbat. Najchętniej przygotowujemy ją z gotowych torebek ekspresowych, a co kiedy herbata już się zaparzy? Zazwyczaj torebka ląduje w koszu, a to wielkie marnotrawstwo!

Czytaj artykuł 

Urządzenie pokoju dla dziecka to nie lada wyzwanie. Dziecko rośnie, a wraz z nim niezbędne są kolejne meble, dodatki, materiały dydaktyczne. Do tego wszystkiego dochodzą ciągle zmieniające się pasje i zainteresowania dziecka, nie wspominając o ulubionych kolorach.

Czytaj artykuł 

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a z nią czas wiosennych porządków. Ale nie tylko – często porządkowym towarzyszą zmiany we wnętrzach.

Czytaj artykuł 

Przyglądając się ofertom deweloperów łatwo zauważyć, że w większości nowych mieszkań i domów stawia się na łączenie kuchni z salonem. Choć takie rozwiązanie ma wiele zalet, ciągle budzi obawy, m.in. związanie z aranżacją przestrzeni. Podpowiadamy, jak najlepiej urządzić oba pomieszczenia i sprawić, żeby do siebie pasowały.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.