Artykuły

W ramach współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie Tikkurila poprowadzi seminarium dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz pod hasłem „Farby w architekturze”.

Czytaj artykuł 

Dzięki prawidłowemu przechowywaniu żywności nie tylko stajemy się bardziej oszczędni i ekologiczni, ale przede wszystkim mamy pewność, że nie narażamy na utratę zdrowia siebie i naszych najbliższych.

Czytaj artykuł 

Ciągle narzekamy na krety i szukamy sposobu pozbycia się ich z naszego ogrodu. Wymyślamy przeróżne pułapki, a nawet w tej walce sięgamy po chemię. Stop! Krety, co prawda nieświadomie, ale wykonują jednak dobrą i pożyteczną „krecią robotę”.

Czytaj artykuł 

Lustra stały się nieodzownym elementem życia człowieka, zadamawiając się w różnych jego aspektach – w kulturze, sztuce, nauce i technice. Dają one możliwość spojrzenia sobie samemu w twarz oraz konfrontacji ze swoimi czynami. Psycholog Natalia Slipińska - Sawidzka wyjaśnia, jaką symbolikę i tajemnicę rodową skrywają lustra, które wieszamy w domach.

Czytaj artykuł 

Za odbiór bodźców związanych ze smakiem odpowiadają nie tylko usta, nos i język, ale również wzrok. Zdziwiony? Na przykład, żółty poprawia smak napojów cytrynowych. Zimne odcienie, takie jak niebieski, lepiej gaszą pragnienie niż ciepłe np. czerwony. A jak oddziałują na nas inne kolory?

Czytaj artykuł 

„Założyć ogród to uwierzyć w jutro” – powiedziała podobno Audrey Hepburn. By w przyszłości cieszyć się idealnym ogrodem, już dziś zadbajmy o niego i urządźmy go w zgodzie z najnowszymi trendami. art.spons.

Czytaj artykuł 

Cytryna jest bardzo pomocna podczas przeziębienia, często dodajemy ją do różnych potraw i drinków. Nie każdy jednak wie, że cytryna ma ponad 30 innych zastosowań, dla zdrowia, urody, jako środek czyszczący i odświeżający.

Czytaj artykuł 

Kuchnia to serce każdego domu, które nieustannie tętni życiem. Jej styl najczęściej określają meble, jednak to niejedyny sposób na nadanie jej swoistego charakteru. Aby nadać styl i określić estetykę kuchni postaw na ciekawą aranżację ścian. Oto kilka podpowiedzi, jak wykończyć te powierzchnie.

Czytaj artykuł 

Sezon największej aktywności kleszczy przypada na kwiecień i czerwiec oraz wrzesień i październik. Aby przynieść go je domu, wcale nie musimy udawać się do lasu czy parku. Kleszcze są wszędzie, zarówno na wsi jak i w dużych miastach. Nie widzą nas, ale doskonale wyczuwają zapach. Nie gryzą, lecz żywią się naszą krwią, a tym samym przenoszą śmiertelne choroby.

Czytaj artykuł 

Wiosna powoli budzi się ze snu i wkracza do naszych ogrodów. Jak zawsze o tej porze roku wymagają one gruntownej renowacji i przygotowania do sezonu letniego. Ciekawych pomysłów związanych z pielęgnacją i aranżacją ogrodu dostarczy nam z pewnością nowy katalog Praktikera WIOSNA – LATO 2016.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.