Artykuły

Masz dość pstrokatych kwiatków na balkonie i parapecie? Szukasz zieleni w eleganckim wydaniu, nowoczesnym połączeniu tradycyjnych roślin, z zawsze modną czernią? A może chcesz wprowadzić do swojego otoczenia tajemnicze, niezwykłe gatunki?

Czytaj artykuł 

Święta, chrzciny, przedłużające się, kilkudniowe wizyty rodzinne, niespodziewane odwiedziny przyjaciela czy zbyt długa impreza – te naprawdę nienadzwyczajne sytuacje zdarzają się dość często w naszym życiu. Jak w takich przypadkach najlepiej ugościć bliskich w swoim domu? Poniżej kilka wskazówek.

Czytaj artykuł 

Niepozorna i bardzo delikatna roślina pochodząca z obszaru Morza Śródziemnego, osiąga maksymalnie do 40 cm wysokości. Używa się jej nie tylko jako przyprawy w kuchni, ale również w walce z wieloma problemami zdrowotnymi. Poznajcie nieznaną i mało docenianą moc tymianku.

Czytaj artykuł 

Ptaki są naszymi dużymi sprzymierzeńcami w ogrodzie. Pomagają nam w walce z wieloma upartymi i trudnymi szkodnikami. Umilają wiosenne i letnie poranki swoim wesołym śpiewem, uczą najmłodszych żyć w zgodzie z przyrodą. Zima to dla nich trudny czas i choć w tym roku jest ona dosyć łaskawa, to warto dowiedzieć się, jak wspomóc naszych skrzydlatych przyjaciół w mroźne dni.

Czytaj artykuł 

Jesteś studentem i masz pomysł na produkt, który mógłby trafić do sprzedaży w sklepach IKEA? Weź udział w konkursie „Produkt jakiego jeszcze nie było”, w ramach którego IKEA zaprojektuje, wyprodukuje i wprowadzi do sprzedaży przedmiot sygnowany nazwiskiem pomysłodawcy. Autor najlepszego konceptu otrzyma też 10 tys. zł, możliwość udziału w procesie produkcji oraz staż w dziale sprzedaży jednego ze sklepów. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia 2016 r.

Czytaj artykuł 

Picie wody z kranu nie cieszy się popularnością, mimo kampanii promocyjnych w wielu miastach kraju. Przekonywano, że kranówa nadaje się do picia, spełnia wymogi Unii Europejskiej i jest pod stałą kontrolą sanepidu. Skąd więc ta niechęć?

Czytaj artykuł 

Dekoracje sylwestrowe nie są zazwyczaj jakoś specjalnie wyszukane. Najczęściej są to balony, serpentyny i kolorowe czapeczki. W tym roku pomyślałam sobie, że całkiem fajnym pomysłem mogą być piki na wykałaczkach. Można je powtykać do kanapek, przekąsek, muffinek na stole! A pracy naprawdę nie jest dużo!

Czytaj artykuł 

Cieszymy się, że tak chętnie korzystacie z porad naszego eksperta. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na zadane przez Was pytania dotyczące aranżacji i wykończenia Waszych domów i mieszkań. Już dziś zachęcamy do zadawania kolejnych pytań pod tym artykułem.

Czytaj artykuł 

Hodowla ziół to łatwe i przyjemne zajęcie, które nie tylko nas zrelaksuje, ale także przyniesie wiele korzyści i satysfakcji. Aby jednak w pełni czerpać z dobrodziejstwa natury, jakim są zioła, musimy wiedzieć, jak poprawnie je zbierać i przechowywać. Poniżej prezentujemy kilka zasad, jak suszyć zioła, aby nie straciły swych korzystnych właściwości.

Czytaj artykuł 

Ślepe kuchnie są największą zmorą starych, polskich blokowisk. Małe, ciemne i na dodatek nieproporcjonalne długie i wąskie pomieszczenia kuchenne to pozostałości po PRL-u. Dzisiaj już się tak nie projektuje. Jeśli już kuchnia nie ma okna, to zazwyczaj jest otwarta na salon. Na szczęście istnieje parę trików, które pozwalają optycznie rozjaśnić takie pomieszczenia.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.