Artykuły

Każde dziecko marzy o kolorowym pokoju rodem z ulubionej bajki. Jak zaaranżować wnętrze dla malucha by było spełnieniem jego marzeń? To nic trudnego! Wystarczy zadbać o odpowiednie dodatki, a we wnętrzu zagości baśniowy klimat...

Czytaj artykuł 

Co podarować ukochanej na Dzień Kobiet? Najlepiej coś zrobionego przez siebie, co wymagało trochę wysiłku i inwencji. Zrezygnować z ogranych pomysłów i zaserwować śniadanie do łóżka! Każda okazja, która wymaga podarowania swojej drugiej połówce prezentu, wywołuje u większości mężczyzn lekką panikę. Najprostszym rozwiązaniem są kwiaty, jednak ten pomysł jest tak eksploatowany, że stał się banalny. Perfumy, biżuteria i ubrania to dla panów często teren nieznany. Co więc podarować, żeby zaskoczyć i sprawić przyjemność na zbliżający się Dzień Kobiet? Zrób jej śniadanie do łóżka!

Czytaj artykuł 

W suficie kryje się dużo możliwości, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Bardzo modnym i zarazem atrakcyjnym rozwiązaniem oświetleniowym są oczka. Idealnie nadają się do coraz popularniejszych sufitów podwieszanych. Dyskretnie i stylowo oświetlą aranżowaną przez nas przestrzeń. Wyposażone są w najwyższej jakości źródła światła.

Czytaj artykuł 

Problem studentów czy generalnie młodych ludzi jest na całym świecie podobny:  często zmieniasz  mieszkanie, ciągle „na walizkach” w wynajmowanym pokoju, no i oczywiście chciałbyś wygodnie i praktycznie mieszkać. Jak zagospodarować pokój wielofunkcyjny? Oto kilka praktycznych pomysłów.

Czytaj artykuł 

Wiosną nie tylko natura budzi się do życia… Zmęczeni zimą tęsknimy za słońcem i chcemy odświeżyć wystrój mieszkania. Wystarczą odpowiednie dodatki i mała zmiana aranżacji, aby wnętrza zaczęły emanować radosnym klimatem.

Czytaj artykuł 

Większość z nas pragnie mieć dom. Jedni się z tym rodzą inni takie marzenie nabywają. Ja nabyłam je niespodzianie. Dla mnie, wolnego ptaka, który tułał się autostopem po różnych krajach i nocował pod gwiazdami pragnienie posiadania domu, własnego gniazdka było dość absurdalne. Ale to może w tym absurdzie rodzą się marzenia najsliniejsze, dla których otwieramy serca i myśli a co najważniejsze zabieramy się za ich spełnianie. Długa i kręta czekała mnie droga zanim otworzyłam drzwi własnej chałupy.

Czytaj artykuł 

Oryginalne i komfortowe wnętrze to wyraz osobowości jego mieszkańców, ale też azyl chroniący od codziennego zgiełku. Współczesna aranżacja dąży do pogodzenia estetyki i funkcjonalności. Inspiracji do kreowania relaksującej atmosfery chętnie poszukuje w klasycznych motywach i wyciągniętych ze strychu rodzinnych pamiątkach.

Czytaj artykuł 

Jak estetycznie a zarazem funkcjonalnie zaaranżować małe przestrzenie, służące nam do wypoczynku? Jak wykorzystując materię roślinną i architektoniczną, odpowiednio dobrane detale czy barwy, powiększyć optycznie przestrzeń, lub stworzyć wrażenie przytulnego zakątka?

Czytaj artykuł 

W drewnie zaklęta jest wielka moc. Sprawdza się w dowolnej estetyce i na każdej przestrzeni. Prawdziwy, dębowy stół zachwyca solidnością i jest w stanie efektywnie odmienić charakter całego wnętrza.

Czytaj artykuł 

Najnowsze oprawy Lirio intrygują kształtem, urzekają najwyższą jakością wykonania i rozwiązaniami technologicznymi. Lampa w kształcie zwisających z sufitu szklanych balonów? Dzięki misternemu procesowi tworzenia – w gamie Lirio wszystko jest możliwe.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.