Artykuły

Krzesła tradycyjne czy nowoczesne? Proste, czy fantazyjne? A może we fluorescencyjnych kolorach? Najważniejsze to zadbać, aby wokół stołu nie było nudno. Mieszajmy kolory i wzory. Nie bójmy się zmian!

Czytaj artykuł 

Pierwiosnki (Primula) kwitną wczesną wiosną i liczą ponad 500 gatunków. Ze względu na różnorodność kolorów, są popularne zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Mają właściwości lecznicze – pomagają w przeziębieniach i łagodzą migreny. Są również doskonałym dodatkiem do sałatek i zup. Można z nich zrobić przyprawę do mięs, albo domowe wino!

Czytaj artykuł 

Bratki są odporne na przymrozki, więc można je sadzić już w marcu. Są łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji. Kwitną długo, więc coraz częściej zdobią polskie balkony. Ze względu na słodkawy smak są używane do dekoracji sałatek i deserów. Mają również właściwości lecznicze - świetnie radzą sobie z trądzikiem, przyspieszają przemianę materii i pomagają pozbyć się kaca.

Czytaj artykuł 

Wiemy już, jakie kolory farb do wnętrz będą na topie w nadchodzącym sezonie! Oto krótki przewodnik po trendach 2014.

Czytaj artykuł 

Systemy alarmowe odgrywają obecnie coraz ważniejszą rolę. Nie tylko ostrzegą nas o włamaniu, ale również mogą pełnić wiele innych funkcji jak informowanie o otwartych drzwiach lub oknach, zalaniu wodą czy pożarze. Z kolei alarmy i czujniki zintegrowane z systemem domu inteligentnego mogą aktywować serie różnych scenariuszy działań przy poszczególnych zdarzeniach.

Czytaj artykuł 

BlackSteel to unikalne połączenie nowoczesnego designu z ponadczasową elegancją. Firma Liebherr zastosowała w swoich urządzeniach czarną stal szlachetną z powłoką SmartSteel, która znacząco redukuje ślady palców, czyniąc powierzchnię łatwą w czyszczeniu oraz bardziej odporną na zadrapania.

Czytaj artykuł 

Z końcem lutego 2014 roku zakończyła się kolejna, szósta już edycja plebiscytu Polska Architektura XXL. Organizatorem jest internetowa Grupa Sztuka Architektury skupiającą wortale tematyczne skierowane do architektów. Eksperci i internauci wybrali swoich faworytów.

Czytaj artykuł 

Nowoczesne kształty, ekstremalnie cienkie ścianki i gwarancja trwałości. Czy możliwe jest połączenie tych cech w produktach ceramiki sanitarnej?

Czytaj artykuł 

Zapraszamy na rozmowę z Norbertem Kalińskim, renowatorem zabytków i fotografem. Zajmował się takimi obiektami jak Bazylika Archikatedralna św. Jana Chrzciciela w Warszawie czy Pałac na wodzie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Specjalnie dla nas opowie o swojej przygodzie z konserwacją zabytków, nowej pasji, jaką jest odnawianie lamp, oraz planach na przyszłość.

Czytaj artykuł 

Podobnie jak w przypadku ubioru, także sposoby urządzania wnętrz ulegają wpływom powszechnie panującej mody. Wiele osób planując remont poszukuje rozwiązań świeżych, zgodnych z aktualnie panującymi trendami - zwłaszcza w zakresie łączenia poszczególnych kolorów.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.