Artykuły

W czwartek, 8 listopada w klubie Sztuka Architektury przy ul. Andersa 13 w Warszawie, w ramach cyklu „Polskie Wnętrze XXL", odbędzie się kolejne spotkanie z autorami najciekawszej, polskiej architektury wnętrz. Maciej Kurkowski, Julian Nieciecki i Mateusz Wójcicki opowiedzą tym razem o aranżacji restauracji „Zmianatematu” w Łodzi.

Czytaj artykuł 

Dzisiaj wprowadziliśmy możliwość powracania do galerii, które ostatnio oglądaliście. To funkcja zarówno dla zalogowanych, jak i dla niezalogowanych.

Czytaj artykuł 

Barwy, które widzimy w bezpośrednim otoczeniu mają na nas ogromny wpływ. Są ważne dla codziennego funkcjonowania i samopoczucia – niezależnie od tego czy mówimy o ubraniach, dodatkach czy przestrzeni publicznej. Dlatego tym bardziej powinniśmy zadbać o właściwą kolorystykę w pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień.

Czytaj artykuł 

Dekoracje halloweenowe mogą być bardzo eleganckie – wszystko zależy od Was i Waszych pomysłów. Nie muszą także zajmować jednej czwartej stołu, jak ma to miejsce w przypadku wyjątkowo dorodnych dyń :) Proponujemy więc ozdobę z dyni dekoracyjnej – malutkiej i zgrabnej, ale równie halloweenowej.

Czytaj artykuł 

Już w najbliższy czwartek, 25 października w klubie Sztuka Architektury przy ul. Andersa 13 w Warszawie, w ramach cyklu „Polskie Wnętrze XXL", odbędzie się kolejne spotkanie z autorami najciekawszej, polskiej architektury wnętrz. Jan Sukiennik opowie tym razem o aranżacji przestrzeni ekspozycyjnej Łódź Design Festiwal.

Czytaj artykuł 

Wczoraj zakończył się konkurs Perfekcyjny dom. Mamy zaszczyt przedstawić Wam szczęśliwych laureatów i ich fantastyczne sposoby na domowe porządki.

Czytaj artykuł 

Rękodzieło, unikatowa biżuteria, scrapbooking, decoupage, metaloplastyka...  wszystko to, co niepowtarzalne i unikatowe obejrzycie (i będziecie mogli kupić) na imprezie Strefa Handmade - Targi Prezentów Artystycznych. SrebrnaAgrafka.pl i Deccoria.pl objęły nad imprezą patronat strategiczny.

Czytaj artykuł 

Już w najbliższy czwartek, 18 października w klubie Sztuka Architektury przy  ul. Andersa 13 w Warszawie, w ramach cyklu „Polskie Wnętrze XXL", odbędzie się kolejne spotkanie z autorami najciekawszej, polskiej architektury wnętrz.

Czytaj artykuł 

Na pewno znacie to uczucie, gdy nie możecie czegoś doczyścić, lub nie wiecie jak najszybciej uwinąć się z porządkami w domu. Każdy z Was na pewno ma swoje sposoby na odstraszające plamy i inne zabrudzenia. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Zdradźcie nam swoje sekrety a my w zamian obdarujemy Was książkami.

Czytaj artykuł 

Najpierw miały być dwa małe słonie jednak ze względu na długą drogę, która je czekała zaczęło im się nudzić. Było im smutno i dlatego doszły do wniosku, że potrzebują towarzyszy. I tym sposobem powstał cudowny wzór słoni, które choć w stadzie to wędrują parami.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.