Artykuły

Co łączy filtrowanie wody ze zbliżającymi się świętami? Fakt, że nowoczesne filtry do wody BRITA świetnie sprawdzą się jako prezent, a smaczna i zdrowa woda uczyni z wigilijnych potraw prawdziwą ucztę dla najbliższych. Najnowsza generacja filtrów do wody BRITA to nie tylko prosty sposób, aby czysta woda polepszyła smak przygotowywanych posiłków, to również atrakcyjne wizualnie urządzenia, które mogą stać się ozdobą każdego domu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Ubezpieczenie mieszkania to prosta czynność i nie zajmuje dużo czasu. Analiza potrzeb, deklaracja sumy ubezpieczenia, wybór zakresu ubezpieczenia, opłacenie składki – i gotowe. Dlaczego więc tak wielu ludzi bywa niezadowolonych po szkodzie, mimo że ubezpieczyli swoje mienie? Poniżej znajdziecie kilka praktycznych porad, na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy ubezpieczenia, tak by uniknąć rozczarowania i stresu po szkodzie.

Czytaj artykuł 

„Bez holajzy ani rusz”, bo „droselklapa tandetnie zblindowana i ryksztosuje”. Opowiadanie Juliana Tuwima pt. „Ślusarz” śmieszy nas również i dziś. Nie do śmiechu nam jednak, gdy podobna sytuacja przydarza się nam. I nie mam tu na myśli kapiącej wody, jak w owym opowiadaniu. Mam na myśli prawdziwą awarię z jej następstwami, gdy przychodzimy z pracy, a wycieraczka pływa w kałuży wydobywającej się spod drzwi, do tego klucz zaklinował się w zamku i konieczna jest interwencja ślusarza. Wtedy holajza przestaje być śmieszna.

Czytaj artykuł 

Istotą każdego miasta są osiedla. Pełne bloków, mieszkań i mieszkańców, żyjących ze sobą, obok siebie, pochłoniętych swoimi codziennymi sprawami. Istotą każdego bloku jest zarząd – czy to spółdzielni czy wspólnoty. I dziś przyjrzymy się właśnie takiemu przysłowiowemu blokowi i jego mieszkańcom.

Czytaj artykuł 

Ponad dachami ciemności nocy rozdzierają błyskawice. Grzmoty są coraz bliżej i bliżej. Właśnie huknęło bezpośrednio nad naszym domem. Z telewizora, dekodera telewizji cyfrowej i odtwarzacza DVD sypnęły się iskry. Wtedy zaległa całkowita ciemność...

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Pierwsza Komunia to wydarzenie, które dostarcza wielu emocji. Można je wyrażać na różne sposoby, ale jest jedna, tradycyjna i uniwersalna metoda, która pozwala wyrazić je wszystkie – papier.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Pierwsza Komunia to duże przeżycie dla całej rodziny. Jednak nie ulega wątpliwości, że to dziecko ma być w centrum zainteresowania. O jakie dodatki dla dziecka warto zadbać? Czy da się pogodzić duchową i materialną kwestię tego wydarzenia?

Czytaj artykuł 

Pomysł na subtelną i romantyczną aranżację stołu. Kompozycja z białych tulipanów napełni nas pozytywną energią a tak udekorowany stół sprawi, że każda okazja stanie się wyjątkowym świętem.

Czytaj artykuł 

Prostota, funkcjonalizm, indywidualizm i klasa – tak w kilku słowach można określić przesłanie płynące wprost z filozofii fińskiej marki Iittala – reprezentującej prawdziwe, skandynawskie wzornictwo, cenione na całym świecie. Produkty Iittala to połączenie tradycji krajów nordyckich, z wysoką jakością materiałów i ręcznym wykonaniem przedmiotów.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.