Artykuły

Najpierw okna czy łazienka? A może zacząć od kurzy? Właściwa kolejność pomoże ci zaoszczędzić wysiłku! Natłok obowiązków sprawia, że część z nas w ogóle rezygnuje z generalnych porządków. Inne owszem, wysprzątają dom, ale nie mają czasu, by cieszyć się świętami - są na to za bardzo zmęczone. Trudno jest znaleźć złoty środek. Pomocny może być dobry plan, dzielący pracę na etapy.

Czytaj artykuł 

Poznaj sprytne sztuczki stosowane przez projektantów wnętrz! Wielkością, wzorem, kolorem i... sposobem ułożenia glazury możesz poprawić proporcje łazienki, wyróżnić w niej strefy i ukryć drobne niedoskonałości pomieszczenia.

Czytaj artykuł 

Zapach kadzideł, intensywne barwy, hinduska muzyka, taniec brzucha – to wszystko przywołuje skojarzenia z odległą i orientalną kulturą Indii. Jeśli kochamy podróże i tęsknimy za odległymi krajami możemy przenieść taki klimat do mieszkania. Wystarczy odpowiednio zaaranżować wnętrze, a poczujemy na własnej skórze powiew gorącego i egzotycznego orientu.

Czytaj artykuł 

Na półkach nie masz już ani centymetra wolnego miejsca, a wieszaki uginają się pod ciężarem ubrań? Proste sztuczki sprawią, że w twojej szafie zrobi się luźniej i zmieścisz w niej znacznie więcej rzeczy.  

Czytaj artykuł 

Jak zapanować nad chaosem w sypialni, kuchni, salonie i pokoju dziecka? Sprzątanie to zwykle bardzo pracochłonne zajęcie. Oto, jak możesz szybko i bez dużych wydatków zaprowadzić ład w całym domu.  

Czytaj artykuł 

Skromny metraż lub nieustawny kształt wnętrza - czy tak wygląda twoja kuchnia? Mimo to, może służyć jako jadalnia, a nawet spiżarnia! Oto, jak tego dokonać. Kuchnia to wnętrze wielofunkcyjne. Jest miejscem przygotowywania potraw, przechowywania produktów, bywa również jadalnią. Jak połączyć te zadania, mając na uwadze, iż każde z nich wymaga... przechowywania wielu sprzętów i przedmiotów?  

Czytaj artykuł 

Twój duży pokój nie jest wcale taki duży, a jego okna wychodzą na północ lub wschód? Zobacz, jak łatwo możesz dodać mu blasku i metrażu.  

Czytaj artykuł 

Czas na zmiany w Deccorii. Niewielkie, ale za to praktyczne i w naszej opinii ułatwiające życie wszystkim fanom naszego serwisu.  Od dziś Deccorianie będą mogli nie tylko dodawać galerie, przeglądać i komentować je, ale w wolnej chwili także poczytać interesujące artykuły.  

Czytaj artykuł 

Inspiruje mnie uśmiech dziecka,  kwitnące drzewa wiosną, falujące powietrze nagrzane letnim słońcem, słoneczne iskierki na wodzie, piękne obrazy - dzieła wielkich mistrzów, polne  kwiaty- kruche i delikatne, mgła - tajemnicza, skrywająca szczegóły krajobrazu…

Czytaj artykuł 

Staram się pozostawać sobą, zachowywać dystans do wszystkiego (dokładnie!) i żyć w zgodzie własnymi przekonaniami, wpasowując się jakoś w ogólnie przyjęte zasady – cud, że takowe jeszcze funkcjonują! Skrajnym konformistą na pewno nie jestem – co to, to nie! Mam własne zdanie na każdy temat, nigdy nie poddaję się bez walki i jak dotychczas – wygrywam!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.