IDEA od IKEA

IDEA od IKEA

Salon to wizytówka domu, a przede wszystkim miejsce, gdzie rodzina spędza najwięcej czasu. Jest szczególnym miejscem w domu - powinien być przyjazny, a przy okazji pełen stylu i życia. Uzupełnieniem każdego dobrze zaaranżowanego salonu są odpowiednio dobrane dodatki, pełniące nie tylko funkcje estetyczne, ale przede wszystkim zapewniające komfort życia mieszkańców.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Kto z nas nie zna tego widoku: wczoraj posprzątana sypialnia sprawia wrażenie, jakby od miesiąca nikt nie próbował zaprowadzić tu ładu. Niezłożone ubrania, porozrzucane przy łóżku czasopisma i książki - czy da się nad tym zapanować? Oczywiście, że tak!

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Jak wygląda Twój najbardziej przytulny kąt w domu? Jeśli do jego urządzania wykorzystałaś meble lub akcesoria IKEA, bardzo chcielibyśmy go zobaczyć.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Urządzenie małego mieszkania może sprawić wiele kłopotu. Wyzwaniem jest w szczególności odpowiednie zaaranżowanie pokoju dziennego, który powinien być nie tylko przytulny i gustowny, ale przede wszystkim spełniać szereg różnych funkcji – na przykład pokoju gościnnego, a nawet sypialni.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Jeśli za oknem nie ma śniegu, dzieci chętniej spędzają wolny czas przed telewizorem lub komputerem. Nie pozwól na to! Zaproponuj im inną formę rozrywki. Zbudujcie bazę! To idealna zabawa dla całej rodziny.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.