IDEA od IKEA

IDEA od IKEA

Statystyki mówią, że prawie połowa wypadków, jaka przytrafia się maluchom, ma miejsce w domu. Mając to na uwadze, warto zadbać, aby ryzyko wyrządzenia sobie krzywdy przez naszą pociechę było minimalne. Nie jest to trudne!

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, któremu czasem zdarza się przypalić wodę, czy mistrzem znającym biegle tajemną sztukę kulinarną, twoja kuchnia potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Dzięki niemu przygotowanie i serwowanie posiłków będzie nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze. Właściwie skompletowane gadżety kuchenne potrafią uratować każdą kryzysową sytuację, oszczędzając tym samym sporo nerwów aspirującym kucharzom.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Remont mieszkania to duże przedsięwzięcie, które może przynieść wiele radości. Im lepiej się przygotujemy i przemyślimy każdy szczegół przed rozpoczęciem prac, tym większe szanse na końcowy sukces i uniknięcie kłopotliwych niespodzianek.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Kuchnia idealna to taka, która w 100 % dopasowana jest do naszego trybu życia i sposobu żywienia. Inaczej będzie wyglądała kuchnia singla, rodziny z dziećmi czy osoby starszej, a jeszcze inaczej kogoś, kto aktywnie uprawia sport czy spędza 16 h w pracy.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Najrzadziej remontowanym pomieszczeniem w naszych domach jest łazienka. Trudno się dziwić, w końcu jej przebudowa nie należy do łatwych i znacząco ingeruje w życie domowników. Jak zatem zmienić wygląd łazienki by służyła nam latami, a remont przebiegał sprawnie i bez komplikacji?

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Lato to nie tylko czas odpoczynku, ale także przyjemnej pracy. Dlaczego przyjemnej? Ponieważ w tym czasie możemy uzupełnić nasze spiżarnie o domowe soki i przetwory. Truskawki, maliny, czereśnie, wiśnie, jagody, jabłka, gruszki – przez najbliższe kilka miesięcy możemy dosłownie przebierać w ulubionych owocach. Z tej okazji mamy dla Was konkurs.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Są takie smakołyki, którymi możemy cieszyć się tylko przez bardzo krótki czas w roku. Ich sekretem są sezonowe warzywa i owoce, najlepiej smakujące latem lub wiosną. W jaki sposób zachować ich smak na dłużej?

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Kuchnia to serce całego domu. To tu spotyka się cała rodzina i bliscy, dla których przygotowujemy posiłki. To w tym miejscu rozpoczynają się każde święta, ale też często przeprowadzamy najważniejsze rozmowy i odpoczywamy. Jak ją urządzić, aby była kuchnią idealną?

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Latem pogoda sprzyja słodkiemu leniuchowaniu, jednak warto się przemóc, zakasać rękawy i przygotować wyśmienite przetwory, dzięki którym smaki lata będą towarzyszyć wam nawet w chłodne, zimowe dni.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Nadchodzą coraz cieplejsze miesiące, a wraz z nimi sezon urlopowy, który nieodłącznie kojarzy nam się z remontami. W biegu codziennych obowiązków i planowania odnawiania naszego mieszkania można zapomnieć o wielu istotnych rzeczach, warto więc mieć choćby zarys planu, który ustrzeże nas przed kosztownymi pomyłkami i oszczędzi wielu nerwów. Zobaczcie jak zaplanować remont tak, żeby nie był on przykrym wspomnieniem. Zaczynajmy!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.