IDEA od IKEA

IDEA od IKEA

Wielu rodziców, zaraz po pojawieniu się na świecie dziecka, zaczyna odczuwać ogromną presję wywołaną odpowiedzialnością za prawidłowy rozwój malucha. Zaczytywanie się w specjalistycznych poradnikach i kupowanie tony zbędnych zabawek okazuje się jednak całkowicie niepotrzebne - najlepszą stymulację zapewnimy naszemu maleństwu po prostu bawiąc się z nim.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Utrzymanie porządku raczej nie priorytetem w życiu małego łobuziaka. Jednak im wcześniej zadbamy o to, aby maluch umiał doceniać ład wokół siebie, tym bardziej zaprocentuje to w przyszłości. Od czego zacząć naukę utrzymywania chaosu w ryzach?

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Stworzenie w mieszkaniu kącika przeznaczonego wyłącznie dla dzieci jest niezwykle istotne z punktu widzenia ich rozwoju. Podczas planowania takiej przestrzeni rodzice powinni zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Powszechnie uważa się, że dobre krzesło to podstawa, jeśli całe dnie spędzamy za biurkiem. No właśnie – za biurkiem. Często o nim zapominamy, być może sądząc – błędnie zresztą – że nie ma ono żadnego wpływu na komfort pracy. Większą uwagę przykładamy do znalezienia właściwego fotela, mało kto wie jednak, że z podobną starannością powinniśmy wybierać także blat do pracy.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Metraż, jakim dysponujemy, nie zawsze pozwala na wydzielenie osobnego pokoju dla niemowlaka. Co zatem zrobić, gdy na kilkudziesięciu metrach muszą pomieścić się dwie dorosłe osoby i dziecko? Wystarczy zakup odpowiednich mebli i parę sprytnych rozwiązań

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Urządzanie pokoju dla jedynaka nie jest bardzo trudnym zadaniem. Prawdziwą sztuką jest urządzenie pokoju, w który ma zamieszkać rodzeństwo. Relacje między takimi mieszkańcami wspólnego pokoju potrafią być różne. Jak zagospodarować przestrzeń w takim pomieszczeniu, aby zaspokoić wszystkie potrzeby dzieci?

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Domowe biuro nie musi być duże, najważniejsze, by było wygodne, i aby prowadzenie firmy w domu nie było udręką. Poza tym dobrze urządzony gabinet może posłużyć do innych form zarabiania, na przykład poprzez udzielanie korepetycji. Osoby poszukujące korepetytorów coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na umiejętności potencjalnych nauczycieli, ale także na warunki, w jakich wkrótce będą się uczyć.

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny, dlatego warto już teraz warto rozpocząć planowanie miejsca, w którym uczeń wczesnoszkolny, nastolatek lub student będzie mógł w spokoju odrobić lekcje lub przygotowywać się do egzaminów. W końcu dobrze urządzona przestrzeń biurowa to podstawa komfortu pracy umysłowej. Jak dobierać meble, by czas spędzony na nauce był nie tylko obowiązkiem, ale również przyjemnością?

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Pokoje malutkich dzieci odzwierciedlają zazwyczaj gust i marzenia rodziców. To oni wybierają kolor ścian i wykładziny, wzór na zasłonkach i na pościeli, meble. Jednak im dziecko starsze, tym więcej ma do powiedzenia – także w kwestii tego, jak wygląda jego przestrzeń. Jak zatem urządzić ją tak, żeby podobała się wszystkim, a remont nie pochłonął zbyt wiele pieniędzy?

Czytaj artykuł 
IDEA od IKEA

Jak jest pokój waszego dziecka? Pochwalcie się zdjęciami swoich aranżacji!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.