Konkursy

Konkursy

Rozpoczynamy drugi etap konkursu na logo Deccorii! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do głosowania!

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Konkursy

Przypominamy, że do zakończenia naszego konkursu zostało już tylko kilka dni! Jeżeli do tej pory nie wziąłeś w nim udziału, to masz jeszcze szansę. Wystarczy rozejrzeć się dookoła: kolorowe kamyczki, guziki, owoce, polne kwiaty... a z czego Ty zrobisz nasze logo? Już nie możemy się doczekać! :)

Czytaj artykuł 
Konkursy

Z okazji świąt Wielkanocy, wspólnie z serwisem SMAKER.PL oraz CZATeria.pl przygotowaliśmy dla Was KONKURS. Aby wziąć w nim udział, należy wykonać tylko TRZY zadania.

Czytaj artykuł 
Konkursy

Dzisiaj zakończył się konkurs walentynkowy. Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, za które bardzo serdecznie dziękujemy, jury wyłoniło zwycięzców. Nie ukrywam, że wybór był piekielnie trudny, bo wszystkie dekoracje były piękne, inspirujące i starannie wykonane.

Czytaj artykuł 
Konkursy

Z okazji zbliżających się Walentynek przygotowaliśmy dla Was konkurs z wyjątkowymi nagrodami. Do wygrania dizajnerskie ZEGARKI na biurko z ramkami na zdjęcia. Teraz Twoi bliscy będą mogli być zawsze przy Tobie! Kubki termiczne, książki i smycze Deccorii. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.