Nowości na rynku

Odkryj najwyższy poziom czystości z Samsung – premiera nowego odkurzacza Bespoke Jet

Inżynierowie Samsung to eksperci od nowatorskich, inteligentnych rozwiązań, ułatwiających nasze życie codzienne. Już w kwietniu portfolio marki wzbogaci się o nowy, multifunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy Bespoke Jet™ ze zintegrowaną stacją czyszczącą All-in-One Clean Station™. Sięgnij po nowość od Samsung i wynieś wiosenne porządki na wyższy poziom.

Odkryj najwyższy poziom czystości z Samsung – premiera nowego odkurzacza Bespoke Jet
materiał partnera
REKLAMA

Porządek i higiena w domu stały się priorytetem ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną na świecie. Coraz więcej osób pracuje zdalnie, przez co spędza w domu zdecydowaną większość swojego czasu. Dlatego też kwiecień to miesiąc, który upłynie pod znakiem premiery nowego odkurzacza bezprzewodowego Samsung Bespoke Jet™, który sprawi, że wiosenne porządki staną się dziecinnie proste.

Wiosenne porządki czas start

Premierowy Bespoke Jet™ to multifunkcyjne urządzenie, które odkurzy każdą powierzchnię, sprzątnie na mokro*, a dzięki innowacyjnej stacji czyszczącej All-in-One Clean Station™ automatycznie opróżni pojemnik na kurz. Co więcej, stacja czyszcząca naładuje odkurzacz po każdym jego użyciu. Unikalna technologia Air Pulse firmy Samsung oczyszcza pojemnik na kurz, gwarantując jednocześnie, że drobny kurz i cząsteczki nie przedostają się z powrotem do otoczenia. Możemy odetchnąć z ulgą mając pewność, że z odkurzacza wydostaje się tylko czyste powietrze. Nowość w portfolio marki to idealna pomoc w wiosennych porządkach. Pionowy odkurzacz wyposażony jest w wielowarstwowy system filtracji cząsteczek kurzu i alergenów o skuteczności aż do 99,999%**, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom czystości Samsung.

Duża moc na duży bałagan

Bezprzewodowy odkurzacz Bespoke Jet™ osiąga maksymalną skuteczność dzięki wydajnemu silnikowi Digital Inverter o mocy aż do 580 W***.  Technologia Jet Cyclone w pełni wykorzystuje siłę ssania tak, aby skutecznie zbierać zabrudzenia, jednocześnie minimalizując straty ssania, co eliminuje konieczność wielokrotnego odkurzania tego samego obszaru. Wystarczy ustawić maksymalną moc, aby nawet najbardziej wymagające powierzchnie zostały uprzątnięte z łatwością. Nagle zapowiedziani goście? Wydajna bateria odkurzacza zagwarantuje, że urządzenie zawsze będzie gotowe do użycia. Pełne naładowanie pozwala na odkurzanie aż do 60 minut bez potrzeby ładowania****.  Z kolei wymienna bateria powoduje, że po szybkiej jej wymianie można podwoić czas sprzątania – aż do 120 minut, nie tracąc czasu na przerwy i ładowanie.

Mistrz wagi lekkiej w walce z sierścią i alergenami

Chociaż bieganie po domu za zwierzakami może być rozrywką, to sprzątanie po nich bywa naprawdę uciążliwe, przede wszystkim dla naszych pleców. Odkurzanie sierści jest elementem codziennej rutyny każdego posiadacza zwierząt domowych, szczególnie jeśli w domu przebywają alergicy. W sezonie wiosennym, kiedy nasilają się objawy alergii na pyłki roślin, brak dokładnego sprzątania może także skutkować przykrymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Aby temu zaradzić, każdy właściciel zwierzaków domowych powinien zaopatrzyć się w lekki odkurzacz, który dotrze do wszystkich tych zakamarków, do których dociera jego pupil. Sprzątanie stanie się łatwiejsze z nowym odkurzaczem Bespoke Jet™ o lekkiej konstrukcji, który waży 24% mniej niż inne odkurzacze*****. Dzięki temu z łatwością przemieszcza się po podłogach, dywanach, pod kanapą, a nawet za biurkiem, nie obciążając przy tym naszych pleców. Dodatkowym rozwiązaniem ułatwiającym sprzątanie właścicielom zwierząt domowych jest minielektroszczotka Pet Tool, która skutecznie pomaga pozbyć się nawet drobnej sierści pupili. Dzięki Bespoke Jet™ możesz spędzać więcej czasu na zabawie ze swoimi zwierzętami, a mniej na stresowaniu się wywołanym przez nie bałaganem.

Wygodne akcesoria w zestawie

Bezprzewodowy odkurzacz posiada bogaty zestaw akcesoriów, na który składają się końcówki do wszystkich rodzajów powierzchni. Końcówka myjąca Spray Spinning, dzięki dozownikowi wody, umożliwi szybkie i bezproblemowe sprzątnięcie rozlanego napoju czy zaschniętej kawy, bez konieczności użycia mopa. Co więcej, dzięki zastosowaniu antybakteryjnych nakładek z mikrofibry wielokrotnego użytku, pozbędzie się również zarazków******. Wbudowany wyświetlacz cyfrowy LCD wyświetla istotne powiadomienia w 28 językach, w tym polskim. Intuicyjne ikony nie tylko ostrzegą o problemie, ale także wskażą jego rozwiązanie, niezależnie od tego, czy jakiś przedmiot utknął w szczotce, czy na przykład brakuje filtra.

Bespoke Jet™ wyróżnia również wyrafinowany design, który zachwyci każdego miłośnika dobrego stylu. Pionowy odkurzacz doskonale wkomponuje się nawet w najbardziej wymagające wnętrza. Dostępny jest w 3 eleganckich kolorach – Satynowy Granat, Perłowa Biel i Butelkowa Zieleń - dzięki czemu każdy znajdzie perfekcyjny odcień dla siebie.

 

*Końcówka myjąca VCA-WBA95/GL nie jest częścią zestawu. Należy ją dokupić osobno.

**Testy SLG wg normy IEC 62885-2, CL.5.11, w trybie maksymalny dla cząsteczek o wielkości od 0,5 do 4,2 µm. Rezultaty mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

***Testy wewnętrzne wg normy IEC60335-1 CL.10.

****Dotyczy min. poziomu mocy bez użycia akcesoriów z silnikiem.

***** W porównaniu z modelem Samsung VS8000. Waga urządzenia: Jet One 1,44 kg vs. VS8000 1,89 kg.

******Na podstawie badań przeprowadzonych przez Korea Analysis Test Researcher, zgodnie z normą referencyjną AATCC-100, JIS-L-1902, KS K 0693, KS K 0890 i AATCC-147. Dezaktywuje 99,9% bakterii Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Ta funkcja nie jest obsługiwana w USA i Kanadzie, a wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Odkryj najwyższy poziom czystości z Samsung – premiera nowego odkurzacza Bespoke Jet"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.