Nowości na rynku

Wspieraj rodziny w potrzebie z marką Vizir i Szlachetną Paczką

Okres przedświąteczny to czas radości, ale też zadumy i refleksji. Czas, w którym myślimy o najbliższych i o przyszłości, która czeka tuż za rogiem wraz z nowym rokiem. By umożliwić spędzenie tego czasu w szczęśliwej atmosferze jak największej liczbie Polaków, marka Vizir po raz kolejny połączyła siły z Szlachetną Paczką, by pomóc rodzinom w potrzebie.

Wspieraj rodziny w potrzebie z marką Vizir i Szlachetną Paczką
materiał partnera
REKLAMA

Marka Vizir od czterech lat wraz z Towarzystwem Nasz Dom organizuje program „Ubrania od Serca”.
W ubiegłym roku rozpoczęła współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA, wspierając najpierw Szlachetną Paczkę, a w tym roku również Akademię Przyszłości. Wszystkie te inicjatywy łączy jeden mianownik – pomaganie dzieciom i rodzinom w potrzebie.

Celem corocznej akcji „Ubrania od Serca” jest pomoc dzieciom wychowującym się w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Tego typu instytucje są w stanie pokrywać jedynie podstawowe potrzeby swoich podopiecznych, a dzieci najczęściej nie mają możliwości, by samodzielnie decydować o swoich ubraniach, co wpływa na ich samoocenę. Dzięki  programowi „Ubrania od Serca” dzieci z domów dziecka otrzymują vouchery na zakup nowych wymarzonych ubrań, które mogą również samodzielnie wybrać. Ponadto, marka Vizir przekazuje placówkom opiekuńczo - wychowawczym produkty do prania, by w ten sposób odciążyć nieco ich budżety. Od 2017 roku, marka Vizir pomogła już w sumie około 7000 dzieciom spełnić ich marzenia.

Nawiązanie współpracy ze Stowarzyszeniem WIOSNA w 2020 roku było kolejnym, naturalnym krokiem dla marki, która oprócz niezwykłej mocy piorącej, za którą cenią ją Polacy, niesie również moc pomagania. Akademia Przyszłości pomaga dzieciom uzyskać wiarę w siebie, odwagę i budować poczucie akceptacji. Szlachetna Paczka powstała w 2001 roku i od tego czasu wdraża oraz rozwija system spersonalizowanej pomocy. Dzięki niej, wsparcie materialne i mentalne trafia do wybranych rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. To osoby chore, samotne, z niepełnosprawnościami oraz potrzebujący, których dotknął nieszczęśliwy wypadek czy skutki pandemii. Działania podejmowane w ramach obu programów to nie tylko doraźne wsparcie materialne, ale także pomoc i podarowanie środków, które umożliwiają dzieciom
i rodzinom w przyszłości osiągnąć samodzielność i wiedzę, jak radzić sobie w określonych sytuacjach – pomagają „stanąć na nogi”.

 „Współpraca z takimi markami jak Vizir umożliwia nam docieranie z mądrą pomocą na jeszcze większą skalę. Cieszymy się, że Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości zyskują nowych przyjaciół, dzięki którym kolejne najbardziej potrzebujące rodziny I dzieci, które w siebie nie wierzą, będą miały  szansę na trwałą zmianę w życiu” – mówi Dominika Langer-Gniłka, Dyrektorka Działu Współpracy i Rozwoju
w Stowarzyszeniu WIOSNA.

Pomaganie przez pranie

W tym roku poprzez zakup proszków i kapsułek do prania Vizir z linii „Większa Siła Odplamiania”, które jeszcze lepiej radzą sobie z uporczywymi plamami, można wesprzeć rodziny w potrzebie. Dzięki charakterystycznemu logo w formie pomarańczowego serca, które znajduje się na opakowaniach, łatwiej jest je odnaleźć w sklepach. To właśnie ze sprzedaży tych produktów w okresie od 12 listopada do 24 grudnia część dochodu jest przeznaczona na wsparcie „Szlachetnej Paczki”. Co więcej, za zakupy produktów na platformie Allegro, część kwoty przeznaczona na wsparcie rodzin w potrzebie zostanie podwojona!

„Cieszymy się, że nasze akcje są pozytywnie odbierane i wspólnie z Polkami i Polakami możemy nieść jeszcze większą pomoc potrzebującym dzieciom i rodzinom w ramach kolejnych akcji. Razem możemy więcej.” - mówi Mariola Mirek, Dyrektor ds. Komunikacji w Procter & Gamble w Centralnej Europie. 

Szlachetną Paczkę wraz z marką Vizir może wesprzeć każdy! Wystarczy kupić następujące produkty w okresie od 12 listopada do 24 grudnia 2021 roku dostępne we wszystkich sklepach detalicznych w Polsce*:

  • kapsułki do prania Vizir Allin1 Większa Siła Odplamiania 20 prań: 29.08 PLN**
  • kapsułki do prania Vizir Allin1 Większa Siła Odplamiania 31 prań: 38.02 PLN**
  • kapsułki do prania Vizir Allin1 Większa Siła Odplamiania 35 prań: 40.25 PLN**
  • kapsułki do prania Vizir Allin1 Większa Siła Odplamiania 54 prań: 64.65 PLN**
  • kapsułki do prania Vizir Allin1 Większa Siła Odplamiania Do Kolorów 31 prań: 38.02 PLN**
  • proszek do prania Vizir Aqua-Puder Większa Siła Odplamiania 30 prań: 30.98 PLN**
  • proszek do prania Vizir Aqua-Puder Większa Siła Odplamiania 50 prań: 45.07 PLN**
  • proszek do prania Vizir Aqua-Puder Większa Siła Odplamiania Do Kolorów 50 prań: 45.07 PLN**

W przypadku zakupów na platformie Allegro, marka Vizir podwoi kwotę przekazywaną za te zakupy na rzecz „Szlachetnej Paczki”!

*Asortyment, ekspozycja produktu, ceny i promocje są uzależnione od sprzedawcy. Są to jedynie zalecenia P&G.

** Sugerowana cena detaliczna produktów, w zależności od sklepu może się różnić.  

materiał prasowy

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Wspieraj rodziny w potrzebie z marką Vizir i Szlachetną Paczką"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.