Wydarzenia

Trwa głosowanie na najlepsze filmy Festiwalu We ART Water

Jak będzie wyglądał świat, kiedy zabraknie wody na Ziemi? Dlaczego oszczędzanie naturalnego surowca jest tak ważne? Co można robić na co dzień, żeby ratować planetę? Na takie pytania odpowiadali twórcy dokumentów, animacji oraz filmów w formacie Instagram – łącznie 275 prac nadesłanych z okazji We ART Water Film Festival. Każdy kto chce wesprzeć ekologiczne działania, może zrobić pierwszy ekokrok, oddając, do 25 maja 2014, swój głos na jedną z finałowych realizacji.
REKLAMA

Celem festiwalu organizowanego przez Fundację We Are Water jest propagowanie talentu twórców, którzy potrafią zwrócić uwagę innych na problem deficytu wody na świecie oraz edukowanie społeczeństwa w tej kwestii. Tegoroczna, druga edycja konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem miłośników X muzy. Dowodem na to są zgłoszenia uczestników z całego świata. Do ścisłego grona finalistów jury, w skład którego weszli przedstawiciele świata filmu oraz innych fundacji, wybrało w sumie 23 animacje, dokumenty oraz filmy w formacie Instagram.

“Zalajkuj” ekologiczny film!

Do 25 maja za pośrednictwem strony www.wearewater.org każdy, komu nie obcy jest problem niedoboru wody na świecie, może oddać swój głos, wybierając najlepszą pracę konkursową. Laureat publiczności otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 euro. Z uwagi na fakt, że wszystkie projekty prezentują wysoki poziom artystyczny oraz niebanalne podejście do ekologicznego tematu, organizatorzy umożliwili każdemu wybór więcej niż jednego filmu. Głosować można również za pośrednictwem profilu na portalu społecznościowym Facebook. Po kliknięciu na wybrany film, automatycznie pojawia się on na tablicy konsumenta i jednocześnie jest rekomendacją dla wszystkich znajomych. Należy pamiętać, że im więcej osób zaangażowanych na Facebooku w konkurs We ART Water Film Festiwal – tym większa szansa na pogłębianie świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa.

Materiały prasowe

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Trwa głosowanie na najlepsze filmy Festiwalu We ART Water"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.