Artykuły

Twój duży pokój nie jest wcale taki duży, a jego okna wychodzą na północ lub wschód? Zobacz, jak łatwo możesz dodać mu blasku i metrażu.  

Czytaj artykuł 

Czas na zmiany w Deccorii. Niewielkie, ale za to praktyczne i w naszej opinii ułatwiające życie wszystkim fanom naszego serwisu.  Od dziś Deccorianie będą mogli nie tylko dodawać galerie, przeglądać i komentować je, ale w wolnej chwili także poczytać interesujące artykuły.  

Czytaj artykuł 

Inspiruje mnie uśmiech dziecka,  kwitnące drzewa wiosną, falujące powietrze nagrzane letnim słońcem, słoneczne iskierki na wodzie, piękne obrazy - dzieła wielkich mistrzów, polne  kwiaty- kruche i delikatne, mgła - tajemnicza, skrywająca szczegóły krajobrazu…

Czytaj artykuł 

Staram się pozostawać sobą, zachowywać dystans do wszystkiego (dokładnie!) i żyć w zgodzie własnymi przekonaniami, wpasowując się jakoś w ogólnie przyjęte zasady – cud, że takowe jeszcze funkcjonują! Skrajnym konformistą na pewno nie jestem – co to, to nie! Mam własne zdanie na każdy temat, nigdy nie poddaję się bez walki i jak dotychczas – wygrywam!

Czytaj artykuł 

W pokoju twojej pociechy szybko i łatwo "robi się" bałagan. Możesz go jednak tak urządzić, by łatwo było w nim sprzątać, a zabawki i ubrania nie zajmowały zbyt dużo miejsca. Skorzystaj z naszych pomysłów. Nawet w małym, dziecięcym pokoju zmieści się sporo rzeczy - zarówno niezbędnych, jak i mniej potrzebnych, ale lubianych przez pociechę. Trzeba tylko sprytnie ukryć część przedmiotów w dobrze zaaranżowanych, praktycznych schowkach. Wnętrze nie będzie wtedy zagracone, a młody człowiek lepiej się będzie w nim czuł i... chętniej sprzątał.

Czytaj artykuł 

Wigilia to czas, który chcemy spędzić w rodzinnym gronie, przy stole suto zastawionym pysznymi potrawami. Jak się okazuje to właśnie ten wigilijny stół nadaje świętom niepowtarzalny klimat.  Wigilia to czas, który chcemy spędzić w rodzinnym gronie, przy stole suto zastawionym pysznymi potrawami. Jak się okazuje to właśnie ten wigilijny stół nadaje świętom niepowtarzalny klimat.  

Czytaj artykuł 

Decydując się na zakup telewizora, często nie zastanawiamy się, gdzie będzie stał lub wisiał. Tymczasem miejsce, w którym go umieścisz, ma ogromne znaczenie zarówno dla wyglądu wnętrza, jak też dla wygody widzów. Dlatego zanim kupisz nowy sprzęt, pomyśl o tym, gdzie go ustawisz.  

Czytaj artykuł 

Co łączy filtrowanie wody ze zbliżającymi się świętami? Fakt, że nowoczesne filtry do wody BRITA świetnie sprawdzą się jako prezent, a smaczna i zdrowa woda uczyni z wigilijnych potraw prawdziwą ucztę dla najbliższych. Najnowsza generacja filtrów do wody BRITA to nie tylko prosty sposób, aby czysta woda polepszyła smak przygotowywanych posiłków, to również atrakcyjne wizualnie urządzenia, które mogą stać się ozdobą każdego domu.

Czytaj artykuł 

Ubezpieczenie mieszkania to prosta czynność i nie zajmuje dużo czasu. Analiza potrzeb, deklaracja sumy ubezpieczenia, wybór zakresu ubezpieczenia, opłacenie składki – i gotowe. Dlaczego więc tak wielu ludzi bywa niezadowolonych po szkodzie, mimo że ubezpieczyli swoje mienie? Poniżej znajdziecie kilka praktycznych porad, na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy ubezpieczenia, tak by uniknąć rozczarowania i stresu po szkodzie.

Czytaj artykuł 

„Bez holajzy ani rusz”, bo „droselklapa tandetnie zblindowana i ryksztosuje”. Opowiadanie Juliana Tuwima pt. „Ślusarz” śmieszy nas również i dziś. Nie do śmiechu nam jednak, gdy podobna sytuacja przydarza się nam. I nie mam tu na myśli kapiącej wody, jak w owym opowiadaniu. Mam na myśli prawdziwą awarię z jej następstwami, gdy przychodzimy z pracy, a wycieraczka pływa w kałuży wydobywającej się spod drzwi, do tego klucz zaklinował się w zamku i konieczna jest interwencja ślusarza. Wtedy holajza przestaje być śmieszna.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.