Artykuły

W drugiej połowie stycznia ruszają w Warszawie otwarte warsztaty projektowania wnętrz. Warsztaty pod nazwą „Własne wnętrze. Projektuj sam!” przeznaczone są dla osób, które pragną samodzielnie zająć się kreatywną aranżacją własnych wnętrz. Formuła warsztatów została tak przygotowana, żeby ich uczestnikiem mógł zostać każdy – nie mają znaczenia posiadane uzdolnienia czy dotychczasowe doświadczenie.

Czytaj artykuł 

W samym centrum Warszawy, przy ulicy Jasnej 19, powstał nowy, wnętrzarski concept store Square Space. W ofercie Square Space każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy prostych i przejrzystych form zachwycają się przedmiotami sprowadzanymi z krajów skandynawskich, dla poszukujących oryginalności sklep oferuje odważne meble portugalskie i hiszpańskie, a dla tradycjonalistów - klasyczne przedmioty francuskie i angielskie.

Czytaj artykuł 

Paski potrafią ożywić wnętrze, dodać mu ekspresji i charakteru. Można nimi ozdobić ściany, podłogę lub, żeby nie poczuć się przytłoczonym nadmiarem wzorów, meble.

Czytaj artykuł 

Relaks i przyjemność czerpana z błogiej, rozluźniającej kąpieli mogą stać się jeszcze bardziej intensywne dzięki inteligentnym akcesoriom kąpielowym. Takim, jak chociażby uchwyt Kaldewei Pool, który łączy w sobie komfort użytkowania, wygodę oraz bezpieczeństwo, spełniając jednocześnie najwyższe wymogi nowoczesnego designu.

Czytaj artykuł 

Biel we wnętrzu wylansował trend minimalistyczny. To kolor nie narzucający się, ale jednocześnie kreatywny. Stanowi świetne tło dla aranżacji, ale jest też doskonały jako barwa mebli lub dekoracji.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Kocham naturę i jest ona obecna w moim życiu. Lubię czytać biografie i dzienniki, mam sporo albumów z dziełami najsłynniejszych malarzy. Dużo czasu poświęcam pracy wolontaryjnej w Stowarzyszeniu, które wspiera osoby i ich rodziny będące w trudnej sytuacji życiowej.    

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Obecnie w mieszkaniach większości z nas triumfuje nowoczesność. Meble, które kupujemy są funkcjonalne i estetyczne, jednak w większości przypadków brakuje im indywidualizmu, dzięki któremu wnętrze zyskuje niepowtarzalny styl – mówi Artur Luchowski, z firmy Nawaho. Zgodnie z tą dewizą, firma Nawaho ma w swojej ofercie coś niezwykle oryginalnego - meble wykonane z pni drzew.

Czytaj artykuł 

Masz małe mieszkanie, gdzie brak miejsca na okazałe gatunki? Oto rośliny, które ładnie wyglądają, ale bardzo powoli się rozrastają! Hodowcy roślin zwykle są bardzo... niecierpliwi. Od swoich podopiecznych oczekują szybkiego wzrostu. A przecież czasem jest on... niewskazany! Dzieje się tak, gdy niewielkie lokum nie pozwala na hodowanie okazałych gatunków, a miejscem "uprawy" jest... skromny parapet.  

Czytaj artykuł 

Zainspirowana kubistycznymi formami kuchnia 38th Elysee Avenue to propozycja dla miłośników nowoczesnego designu i niestandardowych rozwiązań wnętrzarskich. Chłód połyskującej bieli został złagodzony ciepłym odcieniem dębu na korpusach.

Czytaj artykuł 

Są takie zabrudzenia, na widok których ręce ci opadają. Resztki jedzenia w mikrofalówce, przypalenia w piekarniku, osad na kuchence, kamień na kranie. Jak szybko się z nimi uporać? Kuchnia, podobnie jak i łazienka, powinny być okazami czystości i sterylności. Jednak codzienne drobne porządki to niestety nie wszystko. Czasem niezbędne jest gruntowne czyszczenie. Oto, jak skrócić je do niezbędnego minimum.

Czytaj artykuł 

W łazience króluje biel? Złam ją, malując ściany. Pamiętaj, że w każdym wnętrzu musisz użyć specjalnej farby (emulsyjnej, akrylowo -lateksowej, przeznaczonej do wilgotnych pomieszczeń), która tworzy trwałą i odporną powłokę.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Dodatki w sypialni powinny pasować do posłania. Dlatego np. wazon, nocną lampkę czy szkatułkę na biżuterię dobierz do pościeli i kapy.

Czytaj artykuł 

Przewaga bieli w salonie powoduje, że każdy kolor staje się mdły. Przełam biel kolorem. Wystarczy, że pomalujesz tylko ściany, sufit może zostać biały. Zaletą takiego rozwiązania jest też to, że pomieszczenie wyda się wyższe. Jeśli boisz się radykalnych zmian (mocnego koloru w całym pomieszczeniu), pomaluj tylko jedną ścianę.

Czytaj artykuł 

Swoje cztery kąty możesz tanio zmienić nie do poznania. To proste! Zacznij od kuchni. Styl temu wnętrzu nadają głównie szafki. Zobacz, jak je odświeżyć.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.