Konkursy

[WYNIKI KONKURSU]: Rzeczy, których masz w domu za dużo

Są takie rzeczy, których każdy z nas ma za dużo. Kolekcjonujemy je na potęgę, zbieramy i odkładamy do szaf lub składzików, licząc, że kiedyś na pewno się nam przydadzą. Problem polega na tym, że owe „kiedyś”, nigdy nie nadchodzi, a my pozostajemy z hurtową ilością arcydziwnych przedmiotów. Pokażcie nam, czego jest za dużo w waszych domach, a my nagrodzimy najciekawsze opowieści.
[WYNIKI KONKURSU]: Rzeczy, których masz w domu za dużo
REKLAMA

Kubki, kartonowe pudełka, torby na zakupy, stare AGD… Każdy ma coś, co zbiera niemal odruchowo, a nuż dana rzecz na pewno się kiedyś przyda. W końcu to niedorzeczne wyrzucać całkiem sprawne rzeczy, by później kupić/zdobyć je ponownie. Tak powstają nieraz imponujące kolekcje niby potrzebnych, ale całkiem zapomnianych i nieużywanych przedmiotów, które zamiast w domowych składzikach, powinny wylądować w koszu. Pochwalcie się, co chomikuje się w waszym domu!

Zasady:

1. W okresie od 7.11.2016 - 18.11.2016 zamieść w serwisie Deccoria.pl galerię ukazującą "Rzeczy, których masz w domu za dużo". Pamiętaj, że zdjęcia powinny być twojego autorstwa.
 
Zdjęcia służące jako inspiracje, niestety nie będą brały udziału w konkursie.
 
2. Galerię ze zdjęciami nazwij "Rzeczy, których mam w domu za dużo" oraz umieść ją w kategorii: Inne.
 
3. W opisie galerii, opisz czego w waszym domu jest za dużo, co wciąż zbierasz, chociaż wiesz, że masz tego w nadmiarze lub  kto z domowników lubi zbierać takie rzeczy . (uwaga - ograniczenie do 1000 znaków).

Status konkursu:

ZAKOŃCZONY.

Konkurs trwał od 08.11.2016 do 18.11.2016

Nagrody:

Przygotowaliśmy dla was sympatyczne nagrody. Ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy TRZY najciekawsze. Autorzy tych opisów otrzymają książki "Zacznij kochać dizajn” Beaty Bochińskiej. Wyróżnione prace otrzymają zestawy kosmetyków do pielęgnacji skóry.  Dodatkowo, z nadesłanych opisów i zdjęć powstanie artykuł, opublikowany na Deccoria.pl i w Interia.pl

Więcej o książce zobaczysz » tutaj «

WYNIKI

Nagrody książkowe otrzymują:

Autor: listek85

Najwięcej w domu mam ubrań, ale ponieważ rano i tak nie mam się w co ubrać, więc to się nie liczy ;) Lakiery do paznokci...tak, to może być to... Ale co zrobić, kiedy przypadkiem spotykam niespotykany, wyjątkowy odcień czerwieni, którego akurat jeszcze nie mam? No i "trochę" się tego uzbierało. Mam już chyba większość z odcieni mojego próbnika kolorów :D Żeby się trochę usprawiedliwić, pochwalę się również niemałą kolekcją gier męża. Sama się do tego dokładam, bo nie ma dla niego lepszego prezentu, niż nowo wydany tytuł. Ale to ma swoje plusy, bo gwiazdkowe prezenty mam z głowy ;) Tak, to są rzeczy, których mamy w domu za dużo :)

Autor: jolik2000

No tak, do minimalistek nie należę, tego nie da się ukryć...
Moją wnętrzarską słabością są świeczniki. Niedrogie, łatwo się nimi zmienia styl wnętrz, płomień świec kojąco działa na serce... No i jeszcze dodam, że w mojej zabitej dechami wiosce częste są przerwy w dostawie prądu...

Autorjanina48

Temat interesujący,bo...jest okazja pomyŚleć o Świątecznym odchudzaniu mieszkania. Nie należę ani do ludzi-chomików,ani do tych,którzy mają objawy choroby zwanej..zbieractwo. Ale każdy z nas ma jakiŚ czuły punkt. Wchodząc do sklepów ,zawsze obiecuję sobie: żadnych skorup ...i... wychodzę z nowym garnuszkiem, To samo postanowienie dotyczy kapeluszy słomkowych..z takim samym skutkiem. Spełniają u mnie rolę dekoracji w pokojach i przedpokoju.. Ot, co znaczy miłoŚć do niektórych przedmiotów martwych,. Poza tym mam jeszcze kilka grzeszków na sumieniu: nie wyrzucam starych,ulubionych czasopism "Wróżki", "Zwierciadła" "Uważam Rze","W Sieci"...Nagromadziłam tego spore iloŚci ,ale..lubię wracać do niektórych artykułów.Moją słaboŚcia są także buty..Leżą sobie w szafie,albo w piwnicy..Niektórych ani raz nie założyłam na nogi. Fotografie w albumach zalegają szuflady.mimo iż mam je nagrane na CD. Rzeczy,których mam stanowczo za dużo-prawda

Prace wyróżnione, które otrzymują zestawy kosmetyków to:

Autorhalinasmiglak

I ja pochwalę się, czego mam w domu zdecydowanie zbyt dużo... Oczywiście porcelany, a w szczególności mojej ulubionej linii Chodzieży. Uwielbiam te róże! Wiem, że dla wielu to już "muzeum", ale co poradzić, jestem z "nieco" starszego pokolenia:) Poza tym, kiedy odwiedza mnie moja wnuczka, uwielbia chować w tych szkatułkach i wazonikach różne swoje skarby :)
Na moją obronę napiszę tylko, że moja kolekcja nie jest starodawna, ona jest vintage! :)

Autor: halina123

Kubki to moja słabość, mam ich mnóstwo, różnych, małych, dużych kolorowych i białych. Z każdej podróży przywożę kolejny kubek, dostaję je na urodziny imieniny i w ten sposób moja kolekcja jest bardzo okazała. Wiem, ze jest to rzecz, której w domu mam za dużo ale bardzo ciężko jest mi sie ich pozbyć, każdy kubek ma swoja historie i wartość sentymentalną. Ale dzięki temu ze mam ich tyle, każdego ranka serwuje sobie kawę w innym magicznym kubku ;)

Autorlebensgefahr

Rzeczy, których mam w domu za dużo, wcale nie są rzeczami. I, tak naprawdę, wcale nie jest ich "za dużo", choć wiele osób tak twierdzi. Jednak, według mnie, zwierzaków, którym potrzebna jest pomoc, nigdy nie jest za wiele, o ile jest dla nich miejsce i serce. Dziś mieszka ze mną więc królik, chomik oraz dwa koty. Przejęły one "władzę" nad domem, ale jest to najlepsza władza, której podlegałam przez całe swoje życie, bo przynosi dobro i wzmacnia miłość. A miłość to podstawa domowego ogniska. Nigdy nie będzie jej za wiele. :)


Autor: karolina_lll

Za dużo w domu mam półproduktów do niezrealizowanych projektów: sznurki z których miał być dywan, tkanin które nie doczekały się zostania poduszkami, farb i barwników. Kolekcja rośni w siłę.
Zdaniem mojego męża mam y też za dużo roślin, tu się z nim kompletnie nie zgadzam. Dla jednych za dużo, dla innych zdecydowanie za mało


Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na kolejny :)

Aleksandra Kozera, redakcja Deccoria.pl

Regulamin konkursu "Rzeczy, których mam w domu za dużo"

I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem konkursu " Rzeczy, których mam w domu za dużo " (dalej: "Konkurs") jest  GRUPA INTERIA.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej: INTERIA.PL sp. z o.o.) z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9A, 31 -946 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000416593, (dalej "Organizator).
2.Konkurs trwa od godziny 00:00:01 dnia 08.11.2016 do godziny 23:59:59 dnia 18.11.2016 r.
3. Informacje na temat Konkursu dostępne są na stronie internetowej: http://deccoria.pl/warto-zobaczyc/konkursy-konkurs-rzeczy-ktorych-masz-w-domu-za-duzo,10,2116.html
4. Konkurs dostępny jest na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
5. Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie osób, które nadeślą opisy rzeczy,  które zbierają i mają ich w domu za dużo.
II. Uczestnicy Konkursu
1. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników oraz współpracowników Organizatora oraz członków ich rodzin.
2. W Konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie biorą udział w Konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych, którzy odbierają nagrody w ich imieniu.
3. Wysyłając maila zgodnie z przedmiotem niniejszego konkursu Uczestnicy wyrażają zgodę na zasady Konkursu i akceptują niniejszy Regulamin.
4. Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora Konkursu oraz na stronie internetowej http://deccoria.pl/warto-zobaczyc/konkursy-konkurs-rzeczy-ktorych-masz-w-domu-za-duzo,10,2116.html
III. Zasady Konkursu
1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
a) Zalogowanie się w serwisie DECCORIA lub dokonanie rejestracji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie http://deccoria.pl/rejestracja/,
b) Zamieszczenie w serwisie galerii ukazującej rzeczy, których mamy w domu za dużo, nazwanie galerii ze zdjęciami " Rzeczy, których mam w domu za dużo " oraz w opisie galerii wstawienie odpowiedzi na pytanie: jakie rzeczy zbierasz, chociaż wiesz, że masz ich w domu za dużo lub kto, z domowników, zbiera takie rzeczy.
2. Każdy uczestnik Konkursu może wziąć udział w Konkursie tylko raz.
IV. Wybór Zwycięzców.
1.Wyłonienie zwycięzców Konkursu będzie miało miejsce w siedzibie Organizatora Konkursu nie później niż 14 dni po zakończeniu Konkursu.
2. Zwycięzcami Konkursu zostaną 3(słownie: trzy) osoby, które opisały czego mają w domu za dużo, a umieszczone przez nich opisy zostaną uznane za najciekawsze przez Komisję Konkursową.
3. Wyłaniając zwycięzców Komisja Konkursowa kierować się będzie w szczególności pomysłowością Uczestników.
V. Nagrody
1. Fundatorem nagród jest Deccoria.pl.
2. Nagrodami w Konkursie są 3 (słownie: trzy)książki "Zacznij kochać dizajn".
3. O przyznaniu nagród zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni e-mailem wysłanym na adres podany przez nich w formularzu rejestracyjnym. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z osobą nagrodzoną w Konkursie, nieodebrania przez nią nagrody lub w przypadku nie spełnienia wymogów podanych w rozdz. II pkt. 1, 2, rozdz. III pkt. 1,2, Komisja Konkursowa dokona dodatkowego wyboru, a nagroda przekazana zostanie osobie, wyłonionej przez Komisję Konkursową w dodatkowym wyborze.
4. Nagrody nie podlegają zamianie na inną nagrodę lub na jej równowartość pieniężną.
5.Każdy zwycięzca jest uprawniony do otrzymania tylko jednego zestawu nagród, o którym mowa w ust. 2 powyżej.
6. Zwycięzca nie może przenieść praw do przyznanej mu nagrody na osoby trzecie.
7. Zwycięzca ma prawo zrzec się prawa do przyznanej mu nagrody składając Organizatorowi, stosowne oświadczenie na piśmie.
8. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom przez Organizatora Pocztą Polską lub pocztą kurierską na adres w Polsce wskazany w formularzu rejestracyjnym Konkursu. Zwycięzca jest zobowiązany podpisać dokumenty stwierdzające odbiór nagród.
9. W wypadku, gdy zwycięzcą zostanie osoba niepełnoletnia, nagroda wydana zostanie do rąk rodziców lub opiekunów.
10. Zwycięzca traci prawo do nagrody, bez jakichkolwiek roszczeń lub żądań wobec Organizatora, jeżeli przekazane przez niego dane osobowe okażą się błędne lub nieprawdziwe.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady fizyczne przyznanych nagród. Wszelkie roszczenia z tytułu wskazanych wad należy kierować do ich producentów.
VI. Dane osobowe
1. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego konkursu jest Organizator.
2. Organizator uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych uczestnika jedynie w celu realizacji Konkursu, w szczególności w celu przekazania nagród zwycięzcom konkursu.
3. Uczestnicy wysyłając zgłoszenie oraz podając swoje dane osobowe, mogą wyrazić zgodę na ich dalsze przetwarzanie przez Organizatora jako Administratora Danych Osobowych w celach promocyjno-marketingowych związanych z prowadzoną przez Organizatora działalnością, a także, na otrzymywanie na podany przez siebie adres e-mail informacji handlowych przesyłanych przez Organizatora zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.
4. Uczestnicy wyrażają zgodę na zamieszczenie ich imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania w portalu www.interia.pl w przypadku, gdy zostaną oni zwycięzcami Konkursu. Zamieszczenie tych danych na stronie portalu www.interia.pl nastąpi w ciągu pięciu dni od dnia wyboru zwycięzców.
5. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: INTERIA.PL Sp. z o.o. os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków
6. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację.
8. Po zakończeniu Konkursu wszelkie dane Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie zostaną poddane anonimizacji, z zastrzeżeniem pkt. 3 powyżej..
VII. Reklamacje
1. Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu z Regulaminem, służy każdemu Uczestnikowi Konkursu w ciągu 7 dni od daty wyłonienia jego zwycięzców.
2. Reklamacja dopuszczalna jest w formie pisemnej zastrzeżonej pod rygorem nieważności skierowanej na adres do korespondencji Organizatora. - GRUPA INTERIA.PL. os. Teatralne 9a, 31-946 Kraków. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Organizatora w ciągu 14 dni od otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą, na adres podany przez uczestnika, składającego reklamację.
VIII. Postanowienia końcowe
1. Uczestnicy niniejszego Konkursu zobowiązani są do przestrzegania poniższych zasad:
a) stosowania się do ogólnie pojmowanych zasad fair play w grach i konkursach
b) niewykorzystywania uczestnictwa w konkursie do celów nieprzewidzianych przez Organizatora, w tym do celów komercyjnych i politycznych, sprzecznych z prawem oraz dobrymi obyczajami.
2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany w Regulaminie nie mogą naruszać praw nabytych przez uczestników.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (5)

janina48

Dziękuję serdecznie za wspaniała nagrodę. Dotarła pod wskazany adres. Czekam na nowy ciekawy konkurs. Udział ...to cała przyjemnoŚć. Szkoda,że tak mało osób dołącza się do zabawy...A może rozpisać konkurs na wybór tematu konkursu? Interesujace,co zaproponują moje koleżanki. Może : Najpiękniejsza kartka Świateczna? Najoryginalniejszy pomysł na ozdobę choinkową ? Nietuzinkowa choinka? i.t.d.

janina48

Temat ciekawy..Szkoda,że tak mało osób jest nim zainteresowanych ..Posty pod galeriami wskazują na to,że Deccorianki wiele mogłyby na ten temat wiele napisać.. napisać.

rudzik76

A gdzie można zobaczyć, kto wygrał?

BarbaraMachalska

W tekście wkradł się mały błąd :) Na szczęście regulamin czuwa. Oczywiście konkurs trwa do 18.11. Dziękujemy za czujność :) Pozdrawiam serdecznie Barbara Deccoria.pl

jolik2000

chyba jest tu jakaś niezgodność co do terminu zakończenia konkursu. W regulaminie jest do 18.11.2016, dlaczego zatem konkurs ma status zakończonego?

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "[WYNIKI KONKURSU]: Rzeczy, których masz w domu za dużo"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.