Nasz Nowy Dom

"Nasz Nowy Dom" - Przed nami kolejne metamorfozy! Komu tym razem pomoże ekipa programu?

Przed nami kolejne metamorfozy domów pod czujnym okiem Kasi Dowbor. Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" rusza w Polskę, aby pomóc rodzinom, które nie mogą sobie pozwolić na remont i poprawę warunków życiowych.

REKLAMA

fot. Polsat

W środę poznamy wstrząsającą historię pani Urszuli. W wyniku konfliktu rodzinnego bohaterka i i jej niepełnosprawna 29-letnia córka Ewa z dnia na dzień straciły dach nad głową. Zdesperowana kobieta zamieszkała z córką w pustostanie po rodzicach. Budynek trudno nazwać domem. Zimne i wilgotne pokoje nie mają żadnego ogrzewania. Pomieszczenie, które ma być łazienką, wyposażone jest w prowizoryczny brodzik, do którego Ewa nie jest w stanie wejść, i nieczynny sedes. Nie działa kanalizacja, woda jest tylko zimna.

Drobna pani Ula z chorym kręgosłupem dźwiga gotowaną w garnkach wodę, by myć córkę w misce. Kobietę paraliżuje strach na myśl o zbliżającej się zimie. W tym budynku jej nie przetrwają. Ekipa programu nie tylko zajmie się domem, ale też postara się spełnić marzenia Ewy.

Architekt Martyna Kupczyk sprawi, że wnętrza będą bajkowe, a dzięki instalacji fotowoltaicznej dom będzie ciepły i tani w utrzymaniu. Przejmująca historia kobiet już dziś w programie "Nasz Nowy Dom". Zobaczcie jak wyglądał dom Pani Urszuli i jej córki Ewy przed metamorfozą!

W czwartek wspólnie z ekipą programu "Nasz Nowy Dom" przeniesiemy się do wsi Uwieliny. To właśnie tam mieszka pani Wanda z trójką dzieci. Ich dom jest w katastrofalnym stanie. Potwornie zagrzybione i okopcone sadzą ściany przerażają, wilgotne podłogi zapadają się, nie ma łazienki ani toalety. Rodzina niedawno zatruła się tlenkiem węgla w dymiącego pieca, uratowano ich cudem. Siedmioletnia Oliwka i jej bracia Wiktor i Adam są pogodnymi, otwartymi dziećmi, kochającymi zwierzęta. Ich dzieciństwo nie przypomina jednak życia innych dzieci. Nie mają miejsca do nauki, nie mają bezpiecznego ciepłego domu. Mimo starań matki, sytuacja jest naprawdę dramatyczna. Ekipa programu zabiera się do pracy. Architekt Maciek Pertkiewicz decyduje, że część domu, w której mieszka rodzina, w ogóle nie nadaje się do remontu i postanawia zaadaptować inne pomieszczenia. Wiesław Nowobilski i jego drużyna budowlana mają naprawdę bardzo dużo pracy.

Premierowe odcinki programu "Nasz Nowy Dom" w środę i czwartek o godzinie 20:05 na antenie Polsatu!

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu ""Nasz Nowy Dom" - Przed nami kolejne metamorfozy! Komu tym razem pomoże ekipa programu?"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.