Wydarzenia

MAJÓWKA Z HGTV HOME & GARDEN

Widzowie HGTV Home & Garden zawsze mogą liczyć na swój ulubiony kanał! Podobnie będzie w najbliższą majówkę. Stacja przygotowała dla nich dwudniowy maraton pod nazwą „Mały metraż, niezwykłe pomysły”, specjalny odcinek „Domów z potencjałem”, premierowy program „Kupujemy winnicę” oraz nowy sezon „Musisz to mieć”.
MAJÓWKA Z HGTV HOME & GARDEN
REKLAMA

Pierwsza niespodzianka czeka na widzów już 1 maja. Tuż przed południem będą mogli zajrzeć do ogrodu Chipa i Joanny Gaines, prowadzących program „Domy z potencjałem”, którzy tym razem postanowili stworzyć na swojej stuletniej farmie rodzinny ogród. Ta zachowana w wiejskim stylu przestrzeń ma dostarczać im świeżych owoców i warzyw, ziół oraz kwiatów. Poza roślinną częścią tego obszaru znajduje się też kurnik oraz wybieg dla kur. Jak połączyć te wszystkie funkcjonalności w jednym miejscu? Czy udało im się stworzyć wymarzoną przestrzeń dla swoich dzieci? (premiera: „Domy z potencjałem: Rodzinny Ogród Chipa i Joanny”, godzina 11.30).

Tuż po tym specjalnym odcinku „Domów z potencjałem” przyjdzie pora na kupowanie winnicy. Pewna para z Kalifornii postawiła wszystko na jedną kartę i rzuciła dotychczasowe życie, żeby spełnić swoje największe marzenie. W wyborze najpiękniejszej i dobrze zorganizowanej winnicy pomoże im agent nieruchomości. Oglądanie programu „Kupujemy winnicę” to czysta przyjemność! (premiera: 1 maja, godzina 12.30).

To nie wszystko! Specjalnie dla widzów, którzy będą spędzali majówkę przed telewizorem, stacja przygotowała wyjątkowy dwudniowy maraton pod nazwą „Mały metraż, niezwykłe pomysły”. To skarbnica inspiracji dla tych, którzy nie wiedzą jak urządzić niewielkie przestrzenie w swoich domach i mieszkaniach. Kolejne programy udowodnią im, że nie liczy się metraż czy finanse, ale najważniejsze są kreatywne pomysły i dobre chęci!

Maraton startuje 1 maja o godzinie 13.30. HGTV Home & Garden pokaże w nim między innymi takie programy jak: „Mały dom, duże możliwości”, „Międzynarodowi łowcy domów do remontu”, „Domy z potencjałem” czy „Dom na wodzie”. Tego samego dnia o godzinie 20.30 na antenę stacji w premierowych odcinkach powrócą Karol Paciorek i Magda Tacik. Prowadzący „Musisz to mieć” już nie mogą doczekać się, kiedy zaprezentują wszystkim nowe wnętrzarskie i ogrodnicze gadżety. 3 maja widzów czeka druga część tego maratonu  z programem „Mały dom, duże możliwości”.

HGTV Home & Garden życzy udanej majówki!

DATY PREMIER:
„Domy z potencjałem: Rodzinny ogród Chipa i Joanny”, premiera: 1 maja, wtorek, godz.11.30
„Kupujemy winnicę”, premiera: 1 maja, wtorek, godz. 12.30
Maraton „Mały metraż, niezwykłe pomysły”,
premiera 1 maja, wtorek:
 - „Mały dom, duże możliwości”, godz. 13.30
 - „Międzynarodowi łowcy domów do remontu”, godz. 14.00
- „Domy z potencjałem”, godz. 15.00
- „Dom na wodzie”, godz. 16.00
Premiera: 3 maja, czwartek:
- „Mały dom, duże możliwości”, od godziny 13.30 do godziny 15.00
„Musisz to mieć”, premiera 1 maja, wtorek, godz. 20.30

Materiały prasowe

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "MAJÓWKA Z HGTV HOME & GARDEN"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.