Artykuły

Istotą każdego miasta są osiedla. Pełne bloków, mieszkań i mieszkańców, żyjących ze sobą, obok siebie, pochłoniętych swoimi codziennymi sprawami. Istotą każdego bloku jest zarząd – czy to spółdzielni czy wspólnoty. I dziś przyjrzymy się właśnie takiemu przysłowiowemu blokowi i jego mieszkańcom.

Czytaj artykuł 

Ponad dachami ciemności nocy rozdzierają błyskawice. Grzmoty są coraz bliżej i bliżej. Właśnie huknęło bezpośrednio nad naszym domem. Z telewizora, dekodera telewizji cyfrowej i odtwarzacza DVD sypnęły się iskry. Wtedy zaległa całkowita ciemność...

Czytaj artykuł 

Pierwsza Komunia to wydarzenie, które dostarcza wielu emocji. Można je wyrażać na różne sposoby, ale jest jedna, tradycyjna i uniwersalna metoda, która pozwala wyrazić je wszystkie – papier.

Czytaj artykuł 

Pierwsza Komunia to duże przeżycie dla całej rodziny. Jednak nie ulega wątpliwości, że to dziecko ma być w centrum zainteresowania. O jakie dodatki dla dziecka warto zadbać? Czy da się pogodzić duchową i materialną kwestię tego wydarzenia?

Czytaj artykuł 

Pomysł na subtelną i romantyczną aranżację stołu. Kompozycja z białych tulipanów napełni nas pozytywną energią a tak udekorowany stół sprawi, że każda okazja stanie się wyjątkowym świętem.

Czytaj artykuł 

Prostota, funkcjonalizm, indywidualizm i klasa – tak w kilku słowach można określić przesłanie płynące wprost z filozofii fińskiej marki Iittala – reprezentującej prawdziwe, skandynawskie wzornictwo, cenione na całym świecie. Produkty Iittala to połączenie tradycji krajów nordyckich, z wysoką jakością materiałów i ręcznym wykonaniem przedmiotów.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.