Nasz Nowy Dom

Nasz nowy dom - odcinek 276. Mikulicze

Program „Nasz nowy dom” odmienia życie rodzin ciężko doświadczonych przez los. Od 9 lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor przeprowadza remonty domów i mieszkań. W tym sezonie z remontami mierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz ekipy budowlane, którymi kierują: Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak. Jesienią ekipa „Naszego nowego domu” przemierza setki kilometrów, by dotrzeć do kolejnych bohaterów i poznać ich poruszające historie. Rodzina w potrzebie słyszy słowa, na które tak bardzo czekała: „wyremontujemy Wasz dom!”.

Nasz nowy dom - odcinek 276. Mikulicze
materiał partnera/ Nasz Nowy Dom/ Polast
REKLAMA

Pani Justyna jest po rozwodzie. Opiekuje się dorosłą córką Marzeną cierpiącą na zespół Downa. Do niedawna kobiety mieszkały na Śląsku, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Pani Marzena ma wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste, więc pani Justyna ze względu na córkę postanowiła przenieść się na Podlasie. Kupiła stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. W budynku nadal nie ma jednak łazienki, a ogrzewa go kilka elektrycznych grzejników. Nie są to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieni ekipa Przemka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna.

Zobacz, jak zmieniło się to mieszkanie [GALERIA ZDJĘĆ]

Zobacz więcej zdjęć

Do nowych drzwi prowadzi teraz wygodny podjazd. W korytarzu nie zabrakło oczywiście szaf na ubrania wierzchnie oraz buty.

Zobacz więcej zdjęć

Zdjętymi ze starego pieca kaflami Martyna postanowiła obłożyć kominek, który będzie ogrzewał wszystkie pomieszczenia. Pani Justyna ma w swoim pokoju wiele ulubionych elementów podhalskiego domu.

Zobacz więcej zdjęć

Kuchnia jest bogato wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty. Stanął w niej również stół, którego panie do tej pory nie miały.

Zobacz więcej zdjęć

W pokoju pani Marzeny oprócz podstawowych mebli znalazło się również miejsce na biurko do malowania oraz sztalugę. Jest tutaj wszystko, o czym marzy właścicielka.

Zobacz więcej zdjęć

Premierowe odcinki w każdy czwartek, od 1 września, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

Bądź na bieżąco z odcinkami swojego ulubionego programu! Nasz Nowy Dom oglądaj w PolsatGo

„Nasz Nowy Dom” od 1 września wyrusza w Polskę, by pomóc kolejnym rodzinom na INTERIA.TV.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Nasz nowy dom - odcinek 276. Mikulicze"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.