Nasz Nowy Dom

"Nasz Nowy Dom" - Wstrząsające historie rodzin i spektakularne metamorfozy! Komu tym razem pomoże ekipa programu?

Przed nami kolejne metamorfozy domów pod czujnym okiem Kasi Dowbor. Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" rusza w Polskę, aby pomóc rodzinom, które nie mogą sobie pozwolić na remont i poprawę warunków życiowych.

REKLAMA

fot. Polsat

Dziś wieczorem poznamy historię rodziny pani Maryli. Mieszkająca we wsi Brzezienko kobieta kilka miesięcy temu zabrała swojego synka Igora oraz schorowaną mamę Krystynę i uciekła od znęcającego się nad rodziną partnera. Znaleźli schronienie w starym drewnianym domu po dziadkach. Niestety, nawet latem dom nie daje poczucia bezpieczeństwa. Dach i ściany są dziurawe, nie ma łazienki ani kanalizacji. Okna, choć nieszczelne, nie dają się otworzyć. Jeden mały piecyk nie daje ciepła.   

 fot. Polsat

Dializowana pani Krystyna nie ma warunków, w jakich powinna wypoczywać. Igor, który chodzi już do szkoły, dzieli z mamą pokój i rozkładaną kanapę. Wizyta Katarzyny Dowbor napełnia rodzinę szczęściem, jednak po przybyciu ekipy budowlanej okazuje się, że kompletnie spróchniały budynek nie nadaje się do remontu. Kierownik ekipy budowlanej, Artur Witkowski i architekt Wojciech Strzelczyk stają przed problemem, jakiego nie było jeszcze w wieloletniej historii tego programu.

W czwartek poznamy historię pana Sylwestra, samotnego ojca ze wsi Ławeczko w województwie mazowieckim. Partnerka pana Sylwestra nadużywała alkoholu i nie interesowała się dziećmi - Emilem i Lenką.

 fot. Polsat

Podczas gdy mężczyzna pracował w innym mieście, by utrzymać rodzinę, kobieta zostawiała dzieci same w domu. Rodzeństwo było dramatycznie zaniedbane. Pan Sylwester podjął decyzję o uporządkowaniu swojego życia i walce o samodzielną opiekę nad dziećmi. Dziś żyją już spokojnie, jednak ich dom pozostawia wiele do życzenia.

 fot. Polsat

Rodzina śpi w jednym małym pokoju a oprócz tego ma do dyspozycji jedynie kuchnię. Nie ma łazienki ani porządnego ogrzewania. Najwyższy czas, by dzieciaki spotkało wreszcie coś dobrego – ich domem zajmą się architekt Martyna Kupczyk i kierownik Wiesław Nowobilski z ekipą budowlaną, a w tym czasie Kasia Dowbor zorganizuje rodzinie najwspanialsze wakacje.

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu ""Nasz Nowy Dom" - Wstrząsające historie rodzin i spektakularne metamorfozy! Komu tym razem pomoże ekipa programu?"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.