Zrób to sam

Zrób to sam: Wazoniki z butelek

W programie „ZRÓB TO…” pokażemy ci, jak w łatwy i tani sposób z ogólnodostępnych materiałów, możesz przygotować coś oryginalnego dla siebie, dziecka, do ogrodu czy na prezent. Spróbuj i ZRÓB TO sam!

Zrób to sam: Wazoniki z butelek
fot. Ipla
REKLAMA

Brakuje Ci oryginalnych wazonów? Najnowszy odcinek „ZRÓB TO…”, pomoże Ci zaczarować puste butelki w kolorowe wazoniki.

Przygotuj: Puste, bezbarwne butelki, farby akrylowe w pastelowych kolorach, wysokie szklanki, plastikowe kubeczki, wodę. 

Wykonanie: Rozrób farbę akrylową z wodą w takich proporcjach, by była lejąca, ale nie wodnista. Plastikowe kubki włóż do wysokich szklanek. Przelej ją do butelki i pozwól jej równomiernie pokryć ścianki. Następnie przełóż butelkę do przygotowanych wcześniej szklanek, by resztki farby ściekły. Po wyschnięciu przetrzyj szyjkę butelki z nadmiaru farby i wazoniki są gotowe. 

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Zrób to sam: Wazoniki z butelek"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.