Artykuły

Co Polacy lubią kolekcjonować? Rzeczy, których mamy za dużo, ale trudno się z nimi rozstać

Są takie rzeczy, których każdy z nas ma za dużo. Kolekcjonujemy je na potęgę, zbieramy i odkładamy do szaf lub składzików, licząc, że kiedyś na pewno się nam przydadzą. Problem polega na tym, że owe „kiedyś”, nigdy nie nadchodzi, a my pozostajemy z hurtową ilością arcydziwnych przedmiotów. Zobaczcie, co najchętniej "zbierają" Polacy!
REKLAMA

Kubki, kartonowe pudełka, torby na zakupy, stare AGD… Każdy ma coś, co zbiera niemal odruchowo, a nuż dana rzecz na pewno się kiedyś przyda. W końcu to niedorzeczne wyrzucać całkiem sprawne rzeczy, by później kupić/zdobyć je ponownie. Tak powstają nieraz imponujące kolekcje niby potrzebnych, ale całkiem zapomnianych i nieużywanych przedmiotów, które zamiast w domowych składzikach, powinny wylądować w koszu. Ile razy słyszeliście już „to zostaw, nie wyrzucaj, na pewno się jeszcze przyda?”. Pewnie za dużo. Użytkownicy Deccori podzielili się swoimi nietypowymi kolekcjami.

Zarejestruj się! | Dodaj galerię!

Ach te kosmetyki!
- Najwięcej w domu mam ubrań, ale ponieważ rano i tak nie mam się w co ubrać, więc to się nie liczy. Lakiery do paznokci... tak, to może być to... Ale co zrobić, kiedy przypadkiem spotykam niespotykany, wyjątkowy odcień czerwieni, którego akurat jeszcze nie mam? No i "trochę" się tego uzbierało. Mam już chyba większość z odcieni mojego próbnika kolorów.  Żeby się trochę usprawiedliwić, pochwalę się również niemałą kolekcją gier męża. Sama się do tego dokładam, bo nie ma dla niego lepszego prezentu, niż nowo wydany tytuł. Ale to ma swoje plusy, bo gwiazdkowe prezenty mam z głowy. Tak, to są rzeczy, których mamy w domu za dużo - pisze
listek85.

    

1 2 3 4

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Co Polacy lubią kolekcjonować? Rzeczy, których mamy za dużo, ale trudno się z nimi rozstać"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.