Kuchnie do zabudowy

Piekarnik klasy Premium

Soczysty Wellington; długo suszona, delikatna wołowina „beef jerky” czy hiszpańskie pączki z parzonego ciasta – wszystko pod stuprocentową kontrolą. Szybko, intuicyjnie, czysto i bezpiecznie. Przedstawiamy nowy piekarnik Serie | 8 marki Bosch.
Piekarnik klasy Premium
REKLAMA

Sto procent kontroli
Marka Bosch wprowadziła na rynek
piekarnik HMG636RS1 Serie | 8, wyposażony w 12 programów grzania i funkcję kuchenki mikrofalową o pięciu poziomach mocy. Urządzenie wyróżnia się precyzyjnym sterowaniem temperaturą; intuicyjnym pierścieniem, za pomocą którego można wybierać tryby przygotowywania potraw oraz zaawansowanymi funkcjami autoczyszczenia.

_________________________________________________________________________________________________

Bosch przedstawia nową platformę AGD do zabudowy – Serie | 8

 KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Aby przygotować dowolną potrawę wystarczy włożyć ją do piekarnika, wybrać odpowiedni tryb i wcisnąć „Start”. Od tej pory gotowaniem, pieczeniem, grilliowaniem czy suszeniem zajmuje się wyłącznie piekarnik. Funkcja PerfectChef sama dostosowuje właściwy rodzaj i czas grzania oraz idealną temperaturę. Trzy czujniki umieszczone na rdzeniu termosondy PerfectRoast, zmierzą temperaturę i precyzyjnie pokierują intensywnością obróbki termicznej. Z kolei czujnik pieczenia PerfectBake automatycznie dostosuje proces wypiekania, dokonując stałych pomiarów poziomu wilgotności przygotowywanych ciast. Co więcej, gdy potrawa będzie gotowa, piekarnik automatycznie się wyłączy.Sto procent
bezpieczeństwa i wygody
W trosce o bezpieczeństwo, projektanci Bosch wyposażyli urządzenie w specjalny przycisk blokujący wszystkie ustawienia piekarnika, uniemożliwiając przypadkowe włączenie go lub zmianę parametrów przez dzieci. Z kolei systemy SoftOpen
i SoftClose sprawiają, że
drzwi delikatnie domykają się lub otwierają.

Sto procent czystości

Funkcja EcoClean oczyszcza wnętrze piekarnika w trakcie jego pracy. Ściany pokryte specjalną powłoką z mikrocząsteczkami ceramicznymi pochłaniają tłuszcz i inne zanieczyszczenia a następnie neutralizują je poprzez utlenianie.

Jedyne co trzeba zrobić to wytrzeć dno i wewnętrzną stronę drzwi. Powłoka regeneruje się przy każdym podgrzaniu piekarnika i działa aktywnie przez cały okres eksploatacji urządzenia. Dzięki temu można skoncentrować uwagę wyłącznie na gotowaniu - piekarnik sam zadba o czystość.Sto procent klasy
Piekarnik HMG636RS1 Serie | 8 to nie tylko zaawansowana technologia to także funkcjonalne wzornictwo. Połączenie elementów ze stali szlachetnej, nowoczesnego pierścienia sterującego ze szkłem to gwarancja najwyższej jakości w każdej kuchni. Charakterystyczne czerwone podświetlenia na panelu sterującym wprowadzają elegancję i nadają styl.


Piekarnik HMG636RS1 Serie | 8
Cena brutto: 5549 zł


Deccoria.pl
materiały prasowe

 

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Piekarnik klasy Premium"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.