Nowości na rynku

ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA - Intensywna barwa okładzin i długotrwała ochrona przed zabrudzeniami

ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA to specjalna kompozycja silanów i siloksanów. Rekomendowany jest do impregnacji powierzchni kamiennych w celu wzmocnienia ich barwy – przywraca kolor lub go intensyfikuje nie nadając im przy tym połysku.

REKLAMA

Piaskowiec, marmur, trawertyn, kostka brukowa, beton i lastryko to powierzchnie, które dzięki zastosowaniu ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA zyskać mogą nowy wygląd. Produkt ten nadaje bowiem powierzchniom kamiennym nowego wyglądu – przywraca i wzmacnia kolor, ale nie nadaje im połysku i nie powoduje efektu śliskiej powierzchni. Jednocześnie chroni i zabezpiecza powierzchnie przed kurzem, brudem i śladami po wodzie.

Łatwa aplikacja

ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA produkowany jest jako środek do bezpośredniego użycia. Łączenie go z innymi środkami, rozcieńczanie czy zagęszczanie z uwagi na wyjątkowe właściwości nie jest dozwolone i konieczne. Do aplikacji na podłoże niezbędny jest pędzel lub wałek, którym preparat zostanie naniesiony. Warto pamiętać, aby niewykorzystanego preparatu nie przelewać ponownie do oryginalnego opakowania – produkt ten swoje właściwości uwalnia pod wpływem wilgoci konieczne jest przechowywanie w fabrycznych, metalowych pojemnikach o poj. 0,25l.  

Malowanie kamienia.

Nowa linia produktów ATLAS

Środki czyszczące, impregnujące i pielęgnujące ATLAS to zestaw 15 produktów zarówno dla fachowców, jak i do stosowania w warunkach gospodarstw domowych. Dzięki wyjątkowym właściwościom są bezkonkurencyjne i znajdują zastosowanie tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie wyjątkowego efektu bez obaw o uszkodzenie powierzchni.
 
Malowanie kamienia.
 
Materiały prasowe.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "ATLAS EFEKT MOKREGO KAMIENIA - Intensywna barwa okładzin i długotrwała ochrona przed zabrudzeniami"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.