Nowości na rynku

Otwarte warsztaty projektowania wnętrz

W drugiej połowie stycznia ruszają w Warszawie otwarte warsztaty projektowania wnętrz. Warsztaty pod nazwą „Własne wnętrze. Projektuj sam!” przeznaczone są dla osób, które pragną samodzielnie zająć się kreatywną aranżacją własnych wnętrz. Formuła warsztatów została tak przygotowana, żeby ich uczestnikiem mógł zostać każdy – nie mają znaczenia posiadane uzdolnienia czy dotychczasowe doświadczenie.
REKLAMA

Celem warsztatów jest upowszechnienie samodzielnej aranżacji wnętrz mieszkalnych. Zajęcia mają uświadomić uczestnikom, że przyjazne i piękne wnętrza mogą być dostępne także dla tych, dla których wynajęcie architekta wnętrz przekracza możliwości finansowe. Jednocześnie projektantki prowadzące warsztaty uświadomią, jak pasjonujący może być proces metamorfozy salonu, kuchni czy pokoju dziecięcego.

Warsztaty prowadzone będą z wykorzystaniem praktycznych metod i narzędzi, a uczestnicy omawiać będą przykłady wnętrz, które sami wybiorą do aranżacji. W  trakcie trwania warsztatów uczestnicy poznają twórcze rady na szybką metamorfozę wnętrza. Będą mieli możliwość obejrzenia wielu nowoczesnych materiałów wykończeniowych, przykładów wnętrz zaaranżowanych z wykorzystaniem ogólnodostępnych materiałów. Pod czujnym okiem doświadczonych prowadzących przejdą cały proces projektowy, którego owocem będą konkretne i oryginalne zmiany we wnętrzu. Dowiedzą się z jakich materiałów i technik korzystać, aby uzyskać zamierzony efekt przy często niewysokim budżecie. Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik będzie miał możliwość konsultacji przy wprowadzaniu w życie zmian w urządzanych wnętrzach.

Prowadzące:
Joanna Majewska - absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz  ASP w Krakowie. Fotografka, ostatnio ucząca się pisać scenariusze filmowe. Patrzy na świat obrazem, uwielbia szybkie efekty i poczucie spełnienia w kreatywnej burzy mózgów. Specjalistka od kolorów we wnętrzach. Współprowadziła program Dekoratornia w stacji TV4 –  pod jej okiem powstało wiele wnętrz docenionych przez widzów programu.
Katarzyna Szaszkiewicz - absolwentka wydziału Architektury Wnętrz na ASP w Krakowie.
Ciepła i cierpliwa – świetnie sprawdza się w roli nauczyciela. W warsztatach uwielbia możliwość dzielenia się z innymi swoją wiedzą.  W zespole jest specjalistką od zmian funkcjonalnych i rozwiązań technicznych.

Organizator:
Studio Projektowania Wnętrz SAPI – pracownia projektowa specjalizująca się we wnętrzach mieszkalnych, realizująca ogólnopolski projekt „Pogotowie Wnętrzarskie”, promujący bezbolesne metamorfozy domów i mieszkań.

Miejsce: 
Studio Projektowania Wnętrz SAPI na Saskiej Kępie w Warszawie
(ul. Saska 100 lok. 7 – 10 min. od Ronda Waszyngtona).

Terminy i koszt:
Rozpoczęcie warsztatów: druga połowa stycznia. Zajęcia prowadzone są w bardzo małych grupach. Koszt: 400 zł za 4 godziny zajęć. Ilość miejsc ograniczona.

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

Xtian

ladnie sie cenia...

REKLAMA

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Otwarte warsztaty projektowania wnętrz"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.