Nowości na rynku

Signify prezentuje nowe inteligentne produkty oświetleniowe Philips Hue

Producent oświetlenia wprowadza do sprzedaży nowe akcesoria, zmodernizowane źródła światła i inne elementy. 

REKLAMA

Eindhoven, Holandia – Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej, zapowiedział nowe inteligentne produkty oświetleniowe, w tym m.in. zmodernizowaną lampę Hue Go, przycisk Smart, wtyczkę Smart oraz nowe źródła światła GU10 i E14.

Mobilna lampa Hue Go: inteligentne światło w dowolnym miejscu

Philips Hue Go to przenośna, inteligentna lampa z kolorowym światłem, oferująca wstępnie zaprogramowane efekty i sceny. Teraz dodano do niej funkcję obsługi Bluetooth, za pomocą której można sterować przez bezpłatną aplikację Hue Bluetooth albo głosowo za pośrednictwem wybranych wirtualnych asystentów. Nowa wersja Hue Go zachowuje charakterystyczne wzornictwo, ale wyposażona została w pojemniejszą baterię, dzięki czemu można korzystać z niej przez jeszcze dłuższy czas, w dowolnym miejscu.

Inteligentna wtyczka i przycisk: małe rozmiary, duża wygoda

Wtyczka Smart zmienia dowolną lampę stołową lub podłogową – nawet taką, w której nie można umieścić źródła światła Hue – w inteligentne światło. Wystarczy podłączyć dowolną lampę do wtyczki Smart i dodać ją do systemu Philips Hue, aby włączać ją i wyłączać tak, jak pozostałe światła, za pomocą aplikacji Philips Hue Bluetooth, inteligentnych akcesoriów albo głosu.

Przycisk Smart, choć jest niewielki to też niezwykle użyteczny – jedno naciśnięcie pozwala włączać i wyłączać światła Hue, a naciśnięcie i przytrzymanie umożliwia ich rozjaśnianie i ściemnianie. Po podłączeniu do mostka Hue można skonfigurować go tak, aby włączał światła i ustawiał je na wstępnie zaprogramowany odcień i jasność dostosowaną do pory dnia. Rano jedno dotknięcie ustawi zimniejszą barwę, a wieczorem wybierze cieplejszy odcień. Magnetyczna podstawa i miniaturowy samoprzylepny uchwyt pozwalają zainstalować go w dowolnie wybranym miejscu. Dołączona została też większa tylna płytka o rozmiarach standardowego wyłącznika naściennego, co pozwala wykorzystać przycisk jako inteligentny zamiennik wyłącznika!

Nowe reflektory natynkowe i wpuszczane: powiew nowoczesności

Dodaj nowoczesny, elegancki akcent do każdego pokoju dzięki reflektorom natynkowym Philips Hue White and Color Ambience Fugato i Argenta, dostępnym w pojedynczych, podwójnych, potrójnych i poczwórnych oprawach. Subtelniejszym rozwiązaniem będą nowe reflektory wpuszczane Philips Hue White and Color Ambience Centura w wersji okrągłej lub kwadratowej. Obie serie reflektorów obsługują Bluetooth, co pozwala ustawić idealne oświetlenie za pomocą kilku kliknięć.

Nowa generacja źródeł światła GU10

Reflektorowe źródła światła Philips Hue White and Color Ambience z trzonkiem GU10 pozwalają dodać barwne oświetlenie do natynkowych lub wpuszczanych reflektorów i uzyskać jeszcze bardziej stylowe wnętrze. Oferują nowe, ekscytujące funkcje: większe natężenie światła, bogatsze kolory oraz konstrukcję, która jest idealnie dopasowana do opraw! Zamiast włączać i wyłączać wszystkie reflektory jednocześnie jednym wyłącznikiem, można sterować nimi oddzielnie za pomocą aplikacji Hue.

Rozświetl swoją przestrzeń w najlepszym stylu

Nowe, białe świecowe źródła światła z gwintem E14 zapewniają możliwość większego wyboru domowego oświetlenia. Ich konfiguracja przez Bluetooth lub mostek Hue jest niezwykle prosta, przez co są idealnym uzupełnieniem linii Philips Hue.

Lampy łazienkowe Adore: kąp się w idealnym świetle

Linia Philips Hue Adore została rozszerzona i teraz obejmuje więcej lamp łazienkowych Philips Hue, w tym reflektor wpuszczany oraz dużą i małą wersję smukłej, poziomej lampy do oświetlania lustra. Zestaw reflektorów wpuszczanych, który składa się z trzech reflektorów i po jednej z obu lamp do oświetlania lustra, zawiera regulator Hue Dimmer umożliwiający łatwe sterowanie. Linia Adore z czterema domyślnymi efektami zapewnia najlepsze światło – od chłodnej do ciepłej bieli – które sprawia, że codzienne zabiegi pielęgnacyjne, od porannego makijażu do relaksującej wieczornej kąpieli w wannie, stają się łatwiejsze.

Ceny i dostępność

Lampa Philips Hue Go będzie dostępna w Europie od października w 355,00 PLN

Wtyczka Philips Smart jest dostępna w większości europejskich krajów (z wyjątkiem Włoch i Szwajcarii) w cenie 135,00 PLN

Reflektory natynkowe są dostępne w Europie w cenie od 400,00 PLN.

Reflektory wpuszczane są dostępne w Europie w cenie od 290,00 PLN.

Philips Hue White i kolorowe źródła światła z trzonkiem GU10 są dostępne w Europie w cenie od 265,00 PLN.

Philips White z gwintem E14 są dostępne w Europie w cenie od 90,00 PLN (opakowanie pojedyncze) lub 135,00 PLN (opakowanie podwójne).

Przycisk Philips Hue Smart jest dostępny w Europie w cenie 19,95 EUR, można go kupić na www2.meethue.com i Amazon.com.

Więcej informacji o nowych produktach Philips Hue można znaleźć pod adresem www2.meethue.com.

materiał prasowy

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Signify prezentuje nowe inteligentne produkty oświetleniowe Philips Hue"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.