Artykuły

PO RAZ DRUGI WZNOSIMY „DOM MARZEŃ”!

Już 14 czerwca na antenie TVN rusza druga edycja popularnego na całym świecie reality show „Dom Marzeń”. W tym, uwielbianym również w Polsce, programie weźmie udział 10 par, które przez 12 odcinków będą wspólnie budować rodzinny dom o powierzchni ponad 260 m.kw. Kto z uczestników zyska sympatię widzów i zdobędzie klucze do własnych, wymarzonych czterech kątów? Walka o „Dom Marzeń” już od 14 czerwca o godz. 20:55 na antenie TVN.
REKLAMA

Główną nagrodą programu jest przestronny i nowocześnie urządzony dom o wartości 2,5 mln złotych, wybudowany przez uczestników show na jednym z warszawskich osiedli „Wilanówka”.  Ciężka oraz absorbująca praca na budowie to jednak nie jedyne wyzwanie, jakie czeka na 10 par, które wezmą udział w II edycji „Domu Marzeń”. Każdy z uczestników musi zdobyć nie tylko sympatię widzów, ale także innych mieszkańców placu budowy, wykazać się otwartością, pracą zespołową oraz zdolnościami organizacyjnymi. Każda para nieustannie będzie walczyć o to, aby zostać w programie jak najdłużej! Niestety, co tydzień jedna z nich, wskazana przez pozostałych, pożegna się z marzeniem o wygranej. W wielkim finale zostaną dwie pary, o tym, która z nich otrzyma klucz do własnoręcznie wzniesionego Domu Marzeń zdecydują widzowie!

W pracy oraz w codziennych zmaganiach mieszkańców placu budowy wspierać będzie Ula Chincz. Fachową radą służyć będą Wiesiek „Złota Rączka”, czyli Wiesław Skiba oraz architekt Hernan Gomez. 

Emisja: od 14 czerwca o godz. 20:55 na antenie TVN

W II edycji programu „Dom Marzeń” udział wezmą:
Agnieszka i Tomek Jagielscy. Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem. Mają dwoje dzieci: Natalię i Karola. Pochodzą z małej miejscowości, gdzie mieszkają w starej szkole z trzema rodzinami. Agnieszka pracuje jako kontroler jakości w lakierni przemysłowej, Tomek jest elektrykiem i prowadzi własną firmę. Ich celem jest własny dom: duży, rodzinny, otwarty na przyjmowanie licznych znajomych.

Joanna Wojdan i Zbyszek Hryń. Zbyszek jest Inżynierem Elektroniki i Telekomunikacji, Joanna kosmetyczką i wizażystką. Mieszkają w Szczecinie. Tworzą kolorowy, gorący związek, który rozpoczął się w Internecie. Ich marzeniem jest wygrać dom, który będzie furtką do dalszego rozwoju zawodowego i pozytywną zmianą w życiu. Liczą na dobrą zabawę oraz uczciwe współzawodnictwo.

Michał i Gosia Mularczyk. Mieszkają w Przemyślu, gdzie wychowują dwuletnią córkę. Michał jest doradcą techniczno-handlowym, udzielającym się również społecznie organizując osiedlowe festyny. Monika obecnie zajmuje się domem. Udział w programie jest dla nich szansą na zmianę życia.

Joanna i Cezar Rąpała. Joanna pochodzi ze Śląska, Cezary spod Tarnowa. Ich wspólną przestrzenią okazała się Warszawa, tu chcieliby stworzyć swój pierwszy prawdziwy dom. Joanna pracuje w administracji publicznej, Czarek służy w jednostce rakietowej obrony powietrznej. Udział w programie jest dla nich zarówno szansą na spełnienie marzenia jak i okazją do zmierzenia się z własnymi słabościami.

Sylwia Krajewska-Wilczak i  Karol Wilczak
. Ich pasją jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Ona jest dietetyczką i opiekuje się starszymi ludźmi, on pracuje jako pielęgniarz oraz ratownik. Zgłosili się do programu, aby oderwać się od szarej rzeczywistości i obowiązków dnia codziennego. Nastawieni są na zdobycie umiejętności oraz doświadczenia przy budowie i pracach wykończeniowych.

Klaudia Nasiadka i Maciek Wolanin. Pochodzą z Wołomina, dużo czasu spędzają ze zwierzętami, a zawdzięczają to pracy Maćka w sklepie zoologicznym. Klaudia jest absolwentką prawa, pracuje jako asystentka radcy prawnego. Wygrana w programie może zmienić ich życie - w przyszłym roku planują ślub i chcieliby mieszkać we własnym domu.

Marta Mikołajczyk i Damian Urbanek. Poznali się dwa lata temu w Łodzi.  Dla Marty Damian porzucił Warszawę. Jego pasją jest motoryzacja i majsterkowanie. Marta natomiast udziela się wolonatryjnie, opiekuje się dziećmi i jeździ w najbardziej niebezpieczne rejony świata. Pomimo dzielącej ich dziesięcioletniej różnicy wieku marzą o stworzeniu dużej, szczęśliwej rodzinny. Zgłosili się do programu, żeby ciężko zapracować na zrealizowanie marzenia o ciepłych czterech kątach.
Monika Wajgert i Dawid Stefanowski. Ostatni rok spędzili w Australii. Przez całe życie podróżują i do tej pory nie odnaleźli swojego miejsca. Wygrana w programie może być dla nich szansą na zapuszczenie korzeni. Ich życiowym motywem przewodnim jest brak jakiegokolwiek planu, wiec na plac budowy przyjeżdżają również bez żadnej strategii.

Natalia Szczecina i Wojtek Skrzydłowski. Natalia studiuje edukację dorosłych. Wojtek pracuje w branży, która łączy się z jego motoryzacyjną pasją. Pomimo sześcioletniej znajomości, do tej pory mieszkają oddzielnie w pobliskich miasteczkach pod Wrocławiem. Ich strategią na wygraną jest szczerość i otwartość na współpracę.

Sylwia i Mirek Madeja. Mirek jest emerytowanym górnikiem-ratownikiem, Sylwia pracuje w laboratorium medycznym. Mieszkają w Rybniku, mają dwoje dzieci, pięć lat temu zostali dziadkami. Od dwudziestu lat żyją w domu u teściów i chcieliby wreszcie to zmienić. Ich pasją jest pielęgnowanie ogródka oraz gotowanie śląskich specjałów. Są przyzwyczajeni do ciężkiej pracy i nie boją się wyzwań czekających przy pracy na budowie. Twierdzą, że ich celem jest wzniesienie domu, a nie jego wygranie. Udział w programie traktują jak odpoczynek od codziennych trosk.

Dom marzeń – odcinek 1

Dziesięć wyjątkowych par, które zdecydowały się sięgnąć po swoje marzenie o własnym domu, staje do walki o luksusową rezydencję w warszawskim Wilanowie. Już na początku czekała ich niespodzianka: mogli zobaczyć dokładnie taki dom, jaki sami będą musieli wybudować. Architekt Hernan Gomez przybliżył im projekt za pomocą interaktywnych gogli.

Uczestnicy na 11 tygodni opuszczają swoje rodziny i swoje dotychczasowe życie, by zamieszkać w kontenterach budowlanych i zabrać się do ciężkiej pracy pod czujnym okiem kierownika budowy, Wieśka Skiby.  Już pierwszego dnia czekała ich rywalizacja o rolę Team Leaderów: oprócz dodatkowych obowiązków zarządzania grupą i pilnowania porządku, to przede wszystkim przywilej w postaci immunitetu – nietykalności podczas najbliższych eliminacji.

Pełni zapału zmierzyli się z pierwszym zadaniem: stawianiem ścian parteru. Która grupa zrobi to najlepiej i najszybciej? Zwycięzcy będą mieli szansę podzielić się nagrodą z przegranymi. Czy zdecydują się na to? Po pierwszych trudach budowy czeka ich także chwila relaksu nad morzem. Ale Agnieszka Rylik nie pozwoli im się rozleniwić. Wyciśnie z nich siódme poty. Czy uczestnicy zatęsknią jednak za stawianiem cegieł?

Przed nimi również jedno z trudniejszych zadań, budzących najwięcej emocji – eliminacja jednej z par. Z każdym dniem poprzez wspólną pracę stają się sobie coraz bliżsi, jednak do finału mogą
dojść tylko dwie pary. Jak zagłosują? Czym będą się kierować? Jaką strategię obiorą, żeby inni ich nie wyeliminowali? Czy w obliczu tak wielkiej rywalizacji są szanse na prawdziwe przyjaźnie?

Materiał partnera

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "PO RAZ DRUGI WZNOSIMY „DOM MARZEŃ”!"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.