Nowości na rynku

Pranie i suszenie w duchu eko – ostatnie dni promocji Samsung

Pralki i suszarki Samsung AI Control maksymalnie ułatwiają użytkownikom codzienne dbanie o odzież, a przy tym ograniczają zużycie energii i wody. Teraz kupując jedno z tych urządzeń otrzymasz zwrot na konto nawet do 500 zł, a wybierając zestaw pralka i suszarka nawet do 1000 zł zwrotu na konto.

Pranie i suszenie w duchu eko – ostatnie dni promocji Samsung
materiał partnera
REKLAMA

Teraz, dzięki linii połączonych ze sobą pralek i suszarek AI Control, codzienne pranie i suszenie może przybrać zupełnie nowy wymiar. Zyska na tym nasza garderoba, ale także portfel i środowisko naturalne.  O zaletach urządzeń Samsung przekonała się Ula Pedantula.

„Od ponad dwóch lat na co dzień korzystam z pralki i suszarki AI Control i oszczędności widzę jak na dłoni. Pralka sama dostosowuje ilość detergentów i czas prania do stopnia zabrudzenia i ilości rzeczy, które do niej wkładam. Dzięki temu zużywa tylko tyle wody, ile w danym przypadku potrzebuje. To ekologiczne rozwiązanie, które jednocześnie ułatwia mi życie. Z kolei pojawienie się suszarki to była prawdziwa rewolucja: koniec z suszeniem prania w salonie, trwa ono znacznie krócej, a ja mam mniej prasowania. A najlepsze jest to, że pralka na podstawie swoich ustawień podpowiada suszarce jaki program suszenia zastosować: to sprzęt dba o ubrania, a ja mam temat z głowy!” – mówi Ula Pedantula. 

materiał partnera

Pranie i suszenie w wymiarze AI

Tajemnicą pralek i suszarek Samsung są inteligentne funkcje, dzięki którym pranie przebiega nie tylko szybciej i sprawniej, ale także bardziej ekologicznie. Program pranie optymalne w pralkach Samsung jest dostosowuje długość programu, ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy*. OptimalDry™ w suszarkach Samsung to z kolei system wyposażony w czujniki wilgoci, temperatury i poziomu zabrudzenia wymiennika ciepła, który na bieżąco dostosowuje czas suszenia chroniąc ubrania i oszczędzając energię elektryczną. Zwieńczeniem tych funkcji jest inteligentna współpraca urządzeń połączonych ze sobą za pomocą panelu AI Control. Dzięki niemu pralka, na podstawie wybranego programu prania, podpowiada suszarce odpowiedni program suszenia, a użytkownikowi pozostaje jedynie przełożenie ubrań z jednego bębna do drugiego. Funkcja Bez zagnieceń w suszarkach Samsung AI Control sprawi, że ubrania nie będą wymagały prasowania lub prasowanie ich będzie o wiele łatwiejsze.

Powierzając ubrania inteligentnym pralkom i suszarkom Samsung nie tylko oszczędzamy czas i energię elektryczną, ale także zapewniamy naszym ulubionym rzeczom bezpieczną pielęgnację. Odpowiednio dbając o ubrania wydłużymy im życie i ograniczymy kupowanie nowych, a zatem dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska naturalnego.

Skorzystaj z ostatnich dni promocji

Bardziej ekologiczne pranie, szybsze i wygodniejsze suszenie, bezpieczeństwo dla tkanin, wygoda i więcej czasu na przyjemności – to jeszcze nie wszystko. Teraz, za sprawą trwającej promocji, użytkownicy otrzymują w pakiecie dodatkową korzyść.

  • Przy zakupie wybranej pralki lub suszarki Samsung – aż do 500 zł zwrotu na konto
  • Przy zakupie zestawu idealnego – pralki i suszarki – aż do 1000 zł zwrotu na konto

Promocja trwa od 13 kwietnia do 31 maja 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Szczegółowe zasady promocji Samsung znajdują się na stronie www.pralki.samsung.pl

Więcej o pralkach i suszarkach Samsung AI Control znajdziesz na: https://www.samsung.com/pl/washers-and-dryers/ecobubble-ai-wash/

*  Technologia dostępna w pralkach Samsung WW90T986ASH

materiał prasowy

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Pranie i suszenie w duchu eko – ostatnie dni promocji Samsung"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.