Whirlpool inspiruje

Akademia Kulinarna Whirpool. Gotuj na luzie!

Akademia Kulinarna Whirpool powstała z myślą zarówno o entuzjastach, ale także sceptykach samodzielnego przygotowywania potraw, którym gotowanie kojarzy się głównie ze stresem, nerwową krzątaniną i nieudanymi daniami.
Akademia Kulinarna Whirpool. Gotuj na luzie!
REKLAMA

Warsztaty kulinarne w Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie to przede wszystkim świetna okazja do dzielenia się pasją, wiedzą na temat produktów i najlepszych win z różnych zakątków świata, degustacji wykwintnych, kulinarnych dzieł sztuki, a także do poznawania nowych ludzi i czerpania inspiracji z ich doświadczeń. A wszystko to pod okiem cenionych szefów kuchni, wśród których niepodzielnie króluje Marco Ghia – włoski mistrz kuchni, szef Akademii Kulinarnej Whirlpool i gwiazda warsztatów kulinarnych w warszawskiej Soho Factory.

Radość, relaks i pyszne jedzenie w jednym
Kursy gotowania w Akademii są inspirowane kuchnią włoską. To nie tylko pyszne, efektowne i oryginalne dania, ale też szampańska atmosfera, dolce vita i włoska radość gotowania, wspólnie spędzony czas z najbliższymi, przyjaciółmi czy współpracownikami.

Korzystając z zaplecza Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie możesz zorganizować zarówno kameralne, rodzinne spotkanie (imieniny, urodziny, ważna rocznica), jak również dużą imprezę firmową dla swoich pracowników lub klientów biznesowych. W trakcie wspólnych przygód kulinarnych uczestnicy doskonalą swoje umiejętności pracy w zespole, uczą się współpracy, ocieplają wzajemne relacje. To doskonałe narzędzie integrujące pracowników, ale również chętnie wykorzystywane do promocji własnej firmy wśród potencjalnych kontrahentów.

Marco Ghia, szef  Akademii Kulinarnej Whirlpool w Warszawie, to postać malownicza i nietuzinkowa. Jest stałym gościem na łamach prasy, radia i telewizji. Prowadzi też bloga www.marcoghia.pl. Pozostali członkowie zespołu Akademii Kulinarnej Whirlpool to równie doświadczeni szefowie kuchni, sommelierzy i uznani blogerzy, twórcy autorskich publikacji internetowych i książek. To prawdziwi pasjonaci, którzy chcą się dzielić miłością do jedzenia i edukować w zakresie świadomego odżywiania. Wszystko przy wybornym jedzeniu i starannie wyselekcjonowanym winie, w atmosferze nieskrępowanej zabawy i luzu.

Nie ma lepszego miejsca na imprezę, zarówno kameralną, jak i z rozmachem, premierę nowego produktu, książki kucharskiej, konferencję, prezentację czy degustację produktu.

Z czym to się je, czyli jak zorganizować imprezę z Akademią Kulinarną Whirlpool?
Na kurs gotowania może zapisać właściwie każdy. Wystarczy wejść na stronę Akademii Kulinarnej Whirlpool (akademiakulinarnawhirlpool.pl/warsztaty), wybrać najbardziej interesującą nas tematykę lub termin warsztatów kulinarnych w Warszawie z ulubionym mistrzem kuchni, zarejestrować się, wypełniając krótką ankietę, dokonać opłaty minimum 3 dni przed planowanymi zajęciami i gotowe! Sukces w kuchni i łatwość gotowania podczas kursu gotowania zapewniają najwyższej klasy urządzenia marki Whirlpool oraz Kitchen Aid, a zajęcia odbywają się pełni urządzonej kuchni i jadalni.

Warsztaty trwają najczęściej 3-5 godzin, w ciągu dnia lub wieczorem. Optymalna liczba uczestników to ok. 20 - 24 osoby, ale możliwe są też większe i mniejsze grupy, ponieważ oferta zabawy integracyjnej szyta jest na miarę.

Uczestnicy imprez pracują w grupach pod okiem doświadczonego szefa kuchni. Od zera i samodzielnie przygotowując wyszukany posiłek  dla całej grupy. Warunkiem sukcesu jest współpraca, komunikacja, podział zadań i koordynacja prac. Na jeden wieczór zespół zamienia się w drużynę pod wodzą szefa kuchni. Każdy członek zespołu jest zaangażowany, żeby przygotować na czas wspaniałą kilkudaniową ucztę, która jest nagrodą dla całej grupy.

Gotowanie to zabawa, radość i bycie razem! Przekonaj się i przyjdź do nas na warsztaty gotowania.

www.akademiakulinarnawhirlpool.pl

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Akademia Kulinarna Whirpool. Gotuj na luzie! "? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.